Własny projekt szklanych drzwi dzięki Villa Glass Studio

   

  Możliwość stworzenia od podstaw indywidualnego projektu drzwi to ciekawa propozycja firmy Villa Glass Studio, producenta szkła architektonicznego oraz szklanych dodatków. Aranżacje wykonane według wskazówek klienta pozwalają urządzić niepowtarzalne wnętrze, zgodne z jego wizją i oczekiwaniami.

  Nad całym procesem, od momentu stworzenia rysynku aż do chwili, gdy szklana płyta opuści piec hutniczy, czuwa artysta plastyk, który jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg każdej z faz produkcji. Przygotowuje on kilka rysunkowych projektów, z których klient wybiera jeden, najbardziej mu pasujący. Projekt zaakceptowany, bez zmian we wzorze czy kolorystyce, zostaje później przeniesiony na szklaną taflę.

  Istotnym elementem całości procesu jest formowanie szkła. Ten sam artysta własnoręcznie formuje taflę dbając o odpowiedni dobór i proporcje kolorów. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu fusingu – metody formowania szkła, która pozwala na stworzenie niemal każdego wzoru i uzyskanie dowolnej barwy.

  Osoby chcące stworzyć swoją autorską aranżację mogą zgłosić się do Villa Glass Studio z własnym projektem. Po konsultacji ze specjalistą i ocenie możliwości wykonania propozycja jest modyfikowana lub od razu rusza do produkcji. Źródłem inspiracji do tworzenia własnych projektów szklanych elementów są najczęściej ciekawe kompozycje, znane obrazy czy różne abstrakcyjne formy, często ściśle związane z koncepcją całego wnętrza. Stworzone dzięki wyjątkowej metodzie drzwi, kabiny prysznicowe czy luksfery własnego projektu przez lata bedą zdobić wnętrza i zachwychać nie tylko członków najbliższej rodziny.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj