Wielki ukłon w stronę środowiska – Intimissimi przetwarza Twoje staniki!

  irina

  Intimissimi zdecydowało, że również może przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska, stając się pierwszą bieliźniarską firmą, która poprzez recycling pomaga oszczędzać energię.

  I Ty możesz pomóc w akcji, przyczyniając się do produkcji izolujących ciepło i pochłaniających hałasy paneli, które wykorzystuje się w budownictwie.

  Przyjdź do dowolnego salonu Intimissimi między 12 marca do 30 czerwca, będą tam stały specjalne kontenery, do których każda klientka będzie mogła wrzucić swój stary stanik każdej marki. Za każdy przyniesiony stanik dostaniesz rabat na zakup nowego, wybranego przez Ciebie modelu z kolekcji Intimissimi, a niepotrzebna bielizna posłuży do produkcji nowatorskich materiałów budowlanych.

  Firma, która razem z Intimissimi organizuje tą akcję jest Ovat Campagnari S.R.L., gigant w odzyskiwaniu materiałów przy nowatorskich projektach budowlanych.

  „Nasze garderoby pełne są staników, których już nie nosimy. Przynieśmy je do salonów Intimissimi i wspomóżmy ochronę naszej planety. Dbanie o środowisko jest również kwestią stylu”
  Irina Shayk – Intimissimi Ambassador

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj