Oszukać przeznaczenie. Historia Jillian Westfield

  JW wyszla za maz okladka

  Chyba każdy z nas choć raz w życiu zapragnął cofnąć czas i zmienić bieg wydarzeń, otrzymać od losu drugą szansę. Co zrobić, kiedy nieśmiertelne marzenie „a co by było gdyby” staje się jednak rzeczywistością?

  Już 23-ego lutego do polskich księgarni trafi długo wyczekiwana książka modnej nowojorskiej autorki  Allison WInn Scotch „Jillian Westfield wyszła za mąż,”. Powieść ta tuż po premierze w Stanach Zjednoczonych trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”, a już niedługo będzie miała szanse podbić serca polskich czytelników.

  „Jillian Westfield wyszła za mąż” to znakomicie napisana książka, idealnie wpisująca się w najnowsze trendy w literaturze kobiecej.  Powieść opisuje historię młodej kobiety, która nie może uporać się z przeszłością i wciąż zastanawia się jak mogłoby wyglądać jej życie, gdyby dokonała innych wyborów. Gdyby nie poślubiła Henry’ego (swojego obecnego męża)? Gdyby nie rzuciła kariery w nowojorskiej agencji reklamowej i gdyby nie zerwała z poprzednim partnerem Jacksonem?

  W wyniku niezwykłych okoliczności Jillian Westfield  ma szanse przeżyć jeszcze raz ostatnich siedem lat swojego życia. Jak wykorzysta drugą szansę?

  Allison Winn Scotch –  to amerykańska autorka bestsellerów i felietonistka kobiecych magazynów, między innymi „Glamour”, „InStyle” i „Shape”. Udziela także rad początkującym pisarzom na swoim blogu Ask Allison. Mieszka w Nowym Jorku z mężem, dziećmi i psem Pedro.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj