XIX Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011

  agencja soma targi swiatło

  Między 23 a 25 marca 2011 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011.

  W programie przyszłorocznych targów znajdą się także konferencje, seminaria oraz warsztaty również i dla architektów.

  ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

  Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2011 to już trzynaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

  Gośćmi specjalnymi spotkania będą:

  ·         Arch. Jerzy Szczepanik-Dzikowski – współzałożyciel pracowni JEMS Architekci – jednej z czołowych pracowni architektonicznych w Polsce, wielokrotnie nagradzanych w konkursach architektonicznych w Polsce. Twórca projektów niepowtarzalnych obiektów takich jak: wieżowiec Babka Tower, biurowiec firmy Agora SA, wieżowiec Kredyt Banku, dom przyszłości, biurowiec Polpharma

  ·         Arch. Paolo Calafiore – włoski twórca, który rozpoczął swoją karierę od pracy nad scenografiami w najsłynniejszych włoskich teatrach (Teatro alla Scala w Mediolanie, Arena di Verona, Teatro Regio w Turynie, Teatro Comunale w Ferrarze, Teatro San Carlo i Teatro Mercadante w Neapolu). Obecnie pracuje nad projektami kulturalnymi oraz aranżuje na nowo przestrzeń architektoniczną przy wykorzystaniu oświetlenia LED. Jego najsłynniejsze realizacje to multimedialny projekt 'From Face to Faces’ w Rzymie, iluminacja zamku Montalto Dora w Ivrea czy iluminacja budynków Targów Mediolańskich.

  Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia przygotowane przez firmy OSRAM i LUG.

  Szczegółowe informacje na temat Konferencji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: [email protected]

  Serdecznie zapraszamy do udziału.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj