Maja Popielarska ambasadorką targów Gardenia

  gardenia 6

  U progu wiosny po raz kolejny Poznań stanie się stolicą polskiej branży ogrodniczej. Między 25 a 27 lutego odbędą się Targi Ogrodnicze Gardenia. Gościem specjalnym wystawy będzie znana prezenterka i dziennikarka telewizyjna Maja Popielarska.

  Targi Ogrodnicze GARDENIA zdążyły już wpisać się w kalendarz wydarzeń Międzynarodowych Targów Poznańskich, stając się marką znaną i cenioną wśród wystawców i zwiedzających. To organizowane na początku sezonu wiosennego wydarzenie, od pięciu lat aktywizuje branżę ogrodniczą. Jest ono bowiem nie tylko miejscem promocji i prezentacji produktów rynkowych, ale przede wszystkim okazją do poznania nowinek na temat pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. W tym roku miłośników „zielonych aranżacji” z pewnością pomoże zainspirować Maja Popielarska, która  została ambasadorką targów. Gospodyni popularnego programu „Maja w ogrodzie” w niedzielę, 27 lutego będzie podpisywać swoją książkę dotyczącą tajników nowoczesnego ogrodnictwa. W programie wydarzeń przewidziane są również konferencje, szkolenia i pokazy. Interesująco zapowiadają się:  seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa, warsztaty projektowe „Ogród dla zdrowia”, aranżacje ogrodowe „Ogrody pokazowe Garte i Gardenii” oraz  pokazy florystyczne.

  Podczas targów Gardenia na powierzchni 25 tys. mkw. zaprezentuje się blisko 350 wystawców z 10 krajów. Ekspozycję będzie można zwiedzać od piątku do niedzieli. Pierwszy dzień targowy (25 lutego) przeznaczony jest dla profesjonalnej publiczności.
  W sobotę i niedzielę (26 – 27 lutego) wystawa otwarta będzie dla szerokiej publiczności.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj