Największe polskie targi mody już za tydzień w Poznaniu

  Targi Mody Poznań 21

  Dwa razy do roku w Poznaniu ma miejsce spotkanie całego polskiego świata mody. Już w dniach 1-3 marca hale Międzynarodowych Targów Poznańskich będą miejscem premier najnowszych kolekcji pod szyldami  510 marek.

  Większość prezentowanych przez wystawców kolekcji to propozycje na sezon jesień-zima 2011. Propozycje, ponieważ w targowych showroomach pojawią się prototypy elementów odzieży, bielizny, obuwia i akcesoriów. To, czy odnajdziemy je za kilka miesięcy na sklepowych półkach i wieszakach, zależy przede wszystkim od ich powodzenia właśnie tutaj – na Targach Mody Poznań. Słynne poznańskie targi mody mają formułę zamkniętą – do bezpłatnego wstępu na targi uprawnieni są wyłącznie osoby należące do branż: odzieżowej, bieliźnianej, obuwniczej i tekstylnej. Tutaj odbywają oni handlowe kontraktacje, zapoznają się z trendami oraz mają szansę dowiedzieć się, jakie narzędzie pomagają odnieść sukces w branży mody.

  4 SALONY MODY

  Marki reprezentujące poszczególne sektory rynku targowi goście będą mogli łatwo odnaleźć w odrębnych salonach branżowych. W największym obiekcie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon nr 5) znajduje się Salon Odzieży, Bielizny i Dodatków NEXT SEASON. Tu właściciele sklepów odnajdą szeroką ofertę odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, bielizny oraz dodatków na jesień-zimę 2011/2012.  Odrębną część w pawilonie nr 5 stanowi Salon Mody FAST FASHION z ofertą producentów krótkich serii odzieżowych przeznaczonych do natychmiastowej sprzedaży detalicznej. W salonie FAST FASHION można uzupełnić aktualną ofertę sklepów o trendy na bieżący sezon. Ponad 160 marek obuwia i galanterii skórzanej, a także producentów skór odnaleźć można w pawilonie nr 4, w Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS. Wiosenne Targi Mody Poznań to także oferta tekstyliów, która prezentowana jest w Salonie Tkanin i Dodatków dla Przemysłu Odzieżowego TEX-STYLE. W pawilonie 9 producenci odzieży, bielizny i dodatków odzieżowych mogą zapoznać się nie tylko z najnowszymi wzorami tkanin, ale także z rozwiązaniami technologicznymi..

  A MOŻE BY TAK WŁASNY BUTIK?

  Targi Mody Poznań odwiedzić powinny także osoby dopiero myślące o otwarciu własnego sklepu odzieżowego lub obuwniczego. Nowością Targów Mody Poznań jest promowanie franczyzy, jako dobrego sposobu na własny biznes w branży mody. Założenie sklepu z markami znanej sieciówki to oszczędność czasu i pieniędzy.

  Wśród wystawców wszystkich salonów są franczyzodawcy, reprezentujący 55 marek. Ich stoiska zostały specjalnie wyróżnione napisem FRANCHISING. który oznacza, że z danym wystawcą można nie tylko podpisać kontrakt na najnowszą kolekcją, lecz również porozmawiać o współpracy na zasadzie franczyzy.

  JAK KUSIĆ KLIENTA

  Przez wszystkie trzy targowe dni na zwiedzających czekają bezpłatne seminaria i prezentacje, podczas których znani w branży wykładowcy będą przedstawiać obecnym nowe, chwytliwe recepty na sukces w branży. Aby zapoznać się z trendami w handlu internetowym czy zastosowaniami marketingu społecznościowego w branży odzieżowej, a jednocześnie dowiedzieć się, jakie są tendencje w modzie na przyszłe sezony, wystarczy przyjechać na Targi Mody Poznań.

  Aktualna tematyka zostanie również poruszona podczas panelu dyskusyjnego na temat skutków wprowadzenia wyższego podatku VAT na odzież i obuwie dla dzieci oraz możliwości działań osłonowych dla branży.

  PRESTIŻOWE NAGRODY

  Podczas Gali Nagród Targów Mody Poznań, która odbędzie się w dniu 1.03.2011 o godz. 17.00 na wybiegu w pawilonie 5, zostaną wręczone prestiżowe nagrody branżowe.

  Złote Medale MTP przyznawane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie to wyróżnienie, które staje się ważnym motorem sprzedaży nagrodzonych produktów, rozpoznawane w kraju i za granicą. Produkty prezentowane w salonach: NEXT SEASON, FAST FASHION i TEX-STYLE poddane zostaną ocenie Sądu Konkursowego pod przewodnictwem prof. Irminy Aksamitowskiej. Produkty zgłoszone przez wystawców Salonu Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS oceni Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. Zbigniewa Karbarza.

  Zwycięzcom plebiscytu prowadzonego na łamach „Świata Butów” po raz 9. zostaną wręczone Złote Obcasy. Podczas Gali przyznane zostaną także Fashion Website Awards, czyli nagrody dla najlepszych stron w branży mody.

  WIDOWISKOWE POKAZY I PRZYSZŁOŚĆ MODY

  Każdego dnia Targów Mody Poznań odbywają się profesjonalne pokazy najnowszych kolekcji wystawców. Zwieńczeniem Targów Mody Poznań będzie wielka Gala Finałowa, która odbędzie się ostatniego dnia targów o godz. 13.00. W Strefie FUTURE w pawilonie 9 będzie można zapoznać się również z dokonaniami młodych projektantów – studentów i absolwentów szkół artystycznego projektowania ubioru.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj