Power of color – przyciągaj spojrzenia barwą!

  aliganza kolorowe stylizacje

  W tym sezonie zapomnijmy o cielistych beżach i modzie na kolor „nude”. Najpopularniejszym trendem nadchodzącej wiosny jest bowiem „power of color”- przyciągaj spojrzenia barwą! Im bardziej intensywną, tym bardziej „in style”!

  Po kilku pastelowych sezonach przyszedł czas na prawdziwy wybuch kolorów! Intensywna czerwień z domieszką różu, miedziana żółć, koralowy i wszelkie soczyste odmiany niebieskiego stanowią podstawę każdej wiosennej szafy. Bezkonkurencyjnym hitem sezonu jest pobudzający, kontrowersyjny, bardzo intensywny odcień pomarańczowego, który raz wygląda jak różowy grejpfrut, innym razem jak kłujący w oczy płomień. Tę kolorystyczną gamę łagodzi modny kobalt i głęboki fiolet, pobudzający, jednocześnie nadający stylizacjom nutkę nostalgii, wprowadzając w romantyczny klimat retro.

  Kolor, to także zastrzyk energii, jakże niezbędny, po długiej, szarej zimie. Jeśli boisz się intensywnych barw noszonych od stóp do głów, postaw na soczysty dodatek! Inspiracji szukaj w wiosennych kolekcjach Jil Sander, Christophera Kane czy Prady a przekonasz się, że w doborze i zestawieniach kolorów w tym sezonie nie obowiązują żadne zasady! Łącz czerwienie z żółcią, zielenią, fioletem a niebieski z różem i pomarańczą. Puść wodze fantazji i daj się ponieść magicznej sile koloru!

  Autorka tekstu: Martyna Pańczak

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj