Levi’s® prezentuje jedyny w swoim rodzaju Levi’s® Fixie Bike!

  Levis R Bike Najmodniejszy rower tej wiosny 6

  Tej wiosny Levi’s® przenosi się do Kalifornii i zachęca do spełniania swojego “American Dream”, w związku z tym poświęca szczególną uwagę temu co w Kalifornii najlepsze i co stuprocentowo powstało w tym stanie! Właśnie dlatego Levi’s® zainspirował się popularnym już od jakiegoś czasu, ruchem miłośników Ostrego Koła, czyli miłośników najstarszego i najsłynniejszego roweru świata. Ten rowerowy ruch, zrodził się w rodzinnym mieście Levi’s® czyli San Francisco i bardzo szybko rozprzestrzenił się i znalazł swoich miłośników na całym świecie!

  We współpracy z Unik Bike, belgijskim mistrzem odnawiania rowerów vintage, Fixerati, brukselskim sklepem specjalizującym się w wyszukiwaniu rzadko dostępnych części rowerowych oraz londyńskiej ekipie z Brothes Cycles znanej z produkcji świetnych jakościowo ram do rowerów, Levi’s® stworzył jedyny w swoim rodzaju, unikalny rower typu „Ostre Koło”- Fixie Bike. Levi’s® Fixie Bike jest odzwierciedleniem nowoczesnego rzemiosła, a tym samym ukazuje „Ostre Koło” w nowej odsłonie z wykorzystaniem kultowych detali nierozłącznych z marką Levi’s®.

  Levi’s® Fixie Bike jest niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju rowerem, wyposażonym w starannie wybrane części, m.in. ręcznie wykonaną ramę Cycles Brothes, oryginalną czerwono-niebiesko-białą grafikę nawiązującą zarówno do kolorów amerykańskiej flagi, jak i odcieni, z którymi kojarzona jest marka Levi’®. Oprócz tego „levisowgo” charakteru nadają detale nawiązujące do dżinsu, oryginalne przeszycia i łuki charakterystyczne dla spodni Levi’s®. Z denimu wykonane są też siodełko i uchwyty kierownicy, dodatkowo ręcznie wykonane metalowe guziki, wszystko zaprojektowane tak aby odtworzyć autentyczny, oryginalny i nowoczesny styl Levi’s®

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj