SHE SAID YES! ™ – Powiedziała „TAK”! Najgorętsza para BARBIE® i KEN® ponownie razem

  2011 Barbie i Ken

  Po siedmiu latach rozłąki Barbie® wróciła w objęcia Kena®; Fani z całego świata pomogą im świętować najbardziej romantyczny dzień w roku

  Lalki Barbie® i Ken® oficjalnie poinformowały, że po 7-letniej przerwie ponownie są parą. W 2004 roku tych dwoje zaszokowało cały świat swoją nieoczekiwaną decyzją o rozstaniu. Dziś, w ten najbardziej romantyczny dzień w roku Barbie®, powiedziała „tak” zgadzając się tym samym, by Ken® znów był jej chłopakiem.

  Burzliwy związek, który połączył lalki Barbie® i Ken®, trwał wiele lat. Nie brakowało w nim głośnych rozstań, nowych stylów wyznaczających trendy w modzie ani miłości, która przetrwała pół wieku.

  Ich romans zawsze podążał z duchem czasu. Nie dziwi więc, że przez ostatni miesiąc ten skomplikowany związek rozwijał się na łamach Facebooka i Twittera. To właśnie tam Ken® informował świat o swoich wzruszających romantycznych gestach i próbach zapewnienia Barbie®, że choć ma serce z plastiku, jego miłość jest prawdziwa. Dziś wczesnym rankiem Barbie® oficjalnie zmieniła swój status na Facebooku na „w związku” – para połączyła nawet swoje profile! (www.facebook.com/barbie)

  „Barbie i Kena łączy historia prawdziwej miłości, która przetrwała próbę czasu”- wyjaśnia Stephanie Cota, Prezes ds. Marketingu Globalnego Marek dla Dziewcząt. „Ken, który jest chłopakiem idealnym w każdej sytuacji, wiedział dokładnie co zrobić, by odzyskać serce Barbie. Ta kultowa para naprawdę jest dla siebie stworzona, a kolejny rozdział ich wspólnej historii właśnie się rozpoczyna”.

  Historia miłości Barbie® i Kena®

  Wszystko zaczęło się wiosną 1961 roku. Kiedy w towarzystwie pojawił się nowy chłopak – Ken® – w powietrzu zapachniało miłością. Jako modna i wpływowa para Ameryki, Barbie® i Ken® natychmiast znaleźli się w centrum uwagi. Od samego początku oboje uosabiali to, co najlepsze (a czasem też najgorsze) w popkulturze, przez kolejne dziesięciolecia prezentując najmodniejsze ubrania i fryzury, a także wykonując różne zawody, które inspirowały pokolenia fanów.

  W latach 70. nasza dwójka, pod postacią Quick Curl™ Barbie® i Superstar Ken®, prezentowała się
  w najbardziej odlotowych fryzurach dekady. W jednym ze swych najpopularniejszych wcieleń jako Sun Lovin™ Malibu Barbie® i Sun Lovin™ Malibu Ken®, sprawiła, że złocista opalenizna stała się prawdziwym przebojem. W latach 80., znana wówczas jako Dream Date™ Barbie® i Dream Date™ Ken®, w dalszym ciągu wyznaczała nowe trendy, wprowadzając modę na tapirowane włosy i ubrania w krzykliwych kolorach. W latach 90. nasi bohaterowie skupili się na karierze aktorskiej i zawodowej, występując razem aż w 10. filmach, a także wcielając się w nowe role – lekkoatletów, pilotów i tancerzy – nie zapominając jednak ani na chwilę o płomiennym uczuciu, które ich łączyło.

  Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia świat Kena® zmienił się całkowicie. W Walentynki 2004 roku, po ponad 43. latach spędzonych razem, pierwsza para Hollywood postanowiła rozstać się na jakiś czas. Barbie® wzbudziła światową sensację, umawiając się na randki z lalką Blaine®, australijskim surferem, który zdobył jej serce swoim nieodpartym urokiem. W 2006 roku udowadniając,  że prawdziwa miłość nigdy nie umiera, Ken® podjął rozpaczliwą próbę odzyskania Barbie®. Zwrócił się w tej sprawie o pomoc do słynnego stylisty gwiazd, Phillipa Blocha. Wszystko po to, by zaimponować Barbie® swoim nowym, odświeżonym, hollywoodzkim wizerunkiem. Choć zdobył w jej oczach duże uznanie za poniesiony trud i nowy wygląd, stosunki między tą dwójką nadal były jedynie przyjacielskie.

  Po kilku latach szarej, zakulisowej egzystencji, Ken® zdecydował, że czas wrócić do gry  – i to w wielkim stylu! W 2010 roku ponownie zaistniał w popkulturze, wcielając się w samego siebie w docenionej przez krytyków roli w filmie Toy Story 3. Wówczas rozpoczął się ważny dla niego czas.  Towarzysząca produkcji wrzawa medialna na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Foursquare i udział w całkowicie nowym internetowym programie „Genuine Ken™:  The Search for the Great American Boyfriend” zapewniły mu sławę i popularność. Teraz Ken® zyskał pewność, że pewien uroczy kociak nie będzie mógł od niego oderwać swych błękitnych oczu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj