BenQ MS612ST – krótkoogniskowy projektor SVGA

  BenQ MS612ST – krótkoogniskowy projektor SVGA 2

  Krótkoogniskowy projektor SVGA – obraz o przekątnej 55’ (140cm) z odległości 1 m od ekranu, jasność 2500 ANSI lumenów, kontrast 5000:1, żywotność lampy 6.000 godzin, złącza HDMI, komponent, głośnik 10W. Funkcje USB Reader i USB Display umożliwiają wyświetlanie filmów i zdjęć z nośnika USB. Gotowy do projekcji 3D.

  Jeszcze w lutym br. BenQ wprowadzi na polski rynek nowy model ekonomicznego, uniwersalnego krótkoogniskowego projektora SVGA dla szerokiego grona odbiorców domowych oraz małych i średnich firm.

  Wykonany w technologii DLP, BenQ MS612ST ma podstawową rozdzielczość SVGA (800×600), może jednak współpracować z urządzeniami zewnętrznymi do maksymalnej rozdzielczości UXGA (1600×1200) pikseli. Jest w pełni kompatybilny ze standardem HDTV: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Standardowo obraz ma proporcje 4:3, a maksymalny wymiar obrazu na ekranie to 300 cali (750cm). Kontrast obrazu 5000:1, przy jasności 2500 ANSI lumenów.

  Zastosowanie technologii BrilliantColor™ Texas Instruments® pozwala uzyskać lepszą jakość prezentacji o jasności zwiększonej o 50% przy lepszym odwzorowaniu średnich tonów kolorów, szczególnie dobrze jest to zauważalne przy odtwarzaniu filmów oraz wyświetlaniu zdjęć. Funkcja 3D Color Management pozwala na niezależną zmianę parametrów kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu.

  Dzięki wysokiej jasności wyświetlanego obrazu, projektor pozwala na prezentację bez zaciemniania pomieszczenia. Jednocześnie zestaw łatwych w użyciu funkcji takich jak np. ustawienia parametrów dla konkretnych aplikacji i zastosowań, pozwala na natychmiastową optymalizację jasności, nasycenie kolorów i kontrastu, wysoką wydajność np. w wykorzystaniu do gier komputerowych.

  Modele z krótkoogniskowym obiektywem rozwiązują istotny problem – wyświetlania obrazu dużego formatu w pomieszczeniach lub krótkim dystansie między projektorem a ekranem.

  Projektor doskonale współpracuje z interaktywnymi tablicami – nauczyciel czy prelegent nie jest oślepiany w czasie prowadzenia zajęć, a jego cień nie zasłania ekranu.

  6.000 godzin i USB Display

  Dużą zaletą MS612ST jest wydłużona żywotność – 6.000 godzin pracy lampy w trybie ekonomicznym i 4.500 godzin przy normalnym korzystaniu z projektora. Lampa potrzebuje tylko 190 W, co dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji i wpływa także na ochronę środowiska. Wbudowany czytnik pamięci USB i funkcja USB Display umożliwiają używanie projektora bez podłączania do komputera – obraz wyświetlany jest bezpośrednio z nośnika pamięci podłączonego do gniazda USB.

  Projektor dostępny będzie w Polsce od lutego br. w sugerowanej cenie detalicznej: 1.749 zł(z VAT). Gwarancja 36 miesięcy w systemie door-to-door, (12 miesięcy lub 2.000h na lampę).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj