Największe przeboje grup ABBA & Bee Gees na żywo!

  abba 14 lutego w Warszawie Thank You For The Music 2

  14 lutego w Sali Kongresowej, wszystkich zakochanych zapraszamy na premierę popularnego show z Wielkiej Brytanii – THANK YOU FOR THE MUSIC, podczas którego będzie można usłyszeć największe przeboje grup ABBA i Bee Gees. Koncert będzie doskonałą okazją, aby w wyjątkowy sposób spędzić walentynki z ukochaną osobą.

  Największe światowe przeboje wszechczasów Dancing Queen, Super Trouper, Waterloo, Winner Takes It All czy Night Fever oraz How Deep Is Your Love przeniosą publiczność w niezapomniane lata 70-te. Jeśli podobnie jak miliony fanów na całym świecie lubisz muzykę ABBY i BEE GEES oraz radosną, niczym nieskrępowaną zabawę w rytmie disco, nie może Ciebie zabraknąć 14 lutego w Sali Kongresowej!

  Thank You For The Music jest od ponad 10 lat jednym z najbardziej popularnych projektów, mający rzesze wielbicieli i wiernych fanów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale wszędzie gdzie się pojawi. Widzowie doceniają przedstawienie za dbałość o szczegóły sceniczne, a także wyjątkowy klimat, który show zawdzięcza kostiumom stylizowanym na ubrania z tamtych lat oraz choreografii będącej odtworzeniem oryginalnych układów. Znakomite umiejętności wokalne, charyzma i naturalność występujących artystów dopełniają cały spektakl. Każdy występ Thank You For The Music jest świetną rozrywką na najwyższym poziomie, przeniesieniem w epicentrum gorączki sobotniej nocy, gdzie nikt nie jest w stanie siedzieć w miejscu, bo nogi same rwą się do tańca.

  Początek widowiska w Sali Kongresowej o godz. 19:00.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj