Gwiazdorskie przygotowania do Walentynek w Lanoro

  Galeria Bielizny LANORO Warszawa

  Koronki, jedwab, pikantne żarty i szampan tak wyglądały gwiazdorskie przygotowania do Walentynek, które miały miejsce w Galerii Bielizny Lanoro w Warszawie. Brafitterki z Galerii Bielizny Lanoro, wyszkolone przez Lindley Brown – ubierającą Sarę Jessikę Praker i inne gwiazdy, doradzały polskim celebrytom jak najlepiej dopasować seksowną bieliznę na Walentynki z bogatej kolekcji marki Corin.

  W środowy wieczór, 9 lutego 2011, w największej w Europie Galerii Bielizny gwiazdy kupowały koronki, by przygotować się do słodkiego wieczoru z ukochanym. Piękna Omena Mensah, ambasadorka marki Corin witała gości razem z Danutą Kępińską właścicielką firmy Lanoro. W progi salonu przy Placu Konstytucji zawitały: Agata Młynarska, która szukała tylko najdelikatniejszych koronek, Paulina Młynarska – stawiająca na idealne dopasowanie, Olga Borys, która jak zwykle uśmiechem i błyskiem w oku wprowadziła radosną atmosferę i Beata Tadla. Pojawili się także mężczyźni, którzy chcieli zrobić upominek wybrance serca, między innymi Bartosz Węglarczyk i Wojtek Medyński.

  Francys Barraza Rudnicka, która wzbudziła zainteresowanie fotoreporterów sporym brzuszkiem, nawet jako ciężarna chce dobrze wyglądać dla swojego wybranka serca – Łukasza Czarneckiego, więc szukała eleganckich koronkowych kompletów.

  Kasia Burzyńska, która wyszła z salonu z pełną torbą, nie zdradziła, o kim myślała robiąc zakupy. Jednak równie jak koronki wabiły ją aromatyczne truskawki zaserwowane do szampana. Iza Janachowska z bolącym sercem podejmowała decyzję dotyczącą kolory bielizny, czy zdecydowała się na klasykę czy kolory – nie zdradzimy.

  Firma Lanoro istnieje na rynku już 30 lat. Marka pojawia się na szyldach 20 salonów zlokalizowanych w całym kraju. Sprzedaje luksusową bieliznę światowych marek: Lejaby, Elixir, Barbara, Feraud, Jockey, MoonMay, Rasurel, Ravage, Rösch, Skiny, Victoria’s Secret, Calvin Klein i polską taką jak Corin. Firma zatrudniania profesjonalne brafittereki w każdym salonie. Wszystkie systematycznie przechodzą szkolenia prowadzone przez lekarzy i międzynarodowe sławy brafittingu  takie jak Lindsay Brown, pracująca na co dzień między innymi koronowane głowy i Sary Jessiki Parker i innym gwiazdom.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj