Samsung 2View – aparaty dla zakochanych par

  samsung st600

  Wspólne zdjęcie to piękna pamiątka chwil spędzonych we dwoje. Bez względu na to, jak sobie zaplanujemy Dzień Zakochanych, pewne jest, że chciałybyśmy zatrzymać wspólne chwile na dłużej. Warto więc zrobić wszystko, aby było ono jak najdoskonalsze. Dzięki aparatom Samsung z dwoma wyświetlaczami wykonanie wspólnego zdjęcia jest proste. Nie potrzebujemy już pomocy fotografa, by stworzyć pamiątkowy portret. Idealny kadr złapiemy dzięki dodatkowemu ekranowi LCD z przodu aparatu.

  Funkcje „dla dwojga”

  Aparat automatycznie rozpozna i utrwali pozujące osoby, bez konieczności naciskania spustu. Wystarczy tylko, że znajdziemy się oboje w obiektywie aparatu. Zobaczymy siebie na podglądzie na przednim wyświetlaczu i wystarczy już tylko uśmiechnąć się do zdjęcia. Aparat sam uruchomi migawkę. Taki niezwykle pomocny przedni ekran –  jako jedyne na rynku – posiadają aparaty Samsung 2View – zobacz, jak to działa.  Dodatkowo, podwójna – czyli cyfrowa i optyczna – stabilizacja obrazu sprawi, że nasze zdjęcia zawsze wyjdą ostre i wyraźne, nawet jeśli będziemy chcieli utrwalić romantyczną kolację przy świecach. Stylowa obudowa, oprócz ciekawego designu, posiada również użyteczną funkcję: umożliwia postawienie aparatu, na przykład na sąsiednim stoliku i lekkie odchylenie go do tyłu tak, aby ujęcie było jak najlepsze.

  Wyjątkowe zdjęcia w wyjątkowy dzień

  Dwa wyświetlacze posiadają aparaty Samsung PL 100, PL 150 oraz model ST 600, a już wkrótce pojawią się nowe modele wyposażone w tą unikalną funkcjonalność – ST700, PL120 i PL170. PL150 może również wykonać automatycznie kilka ujęć, spośród których wybierzemy to, które spodoba nam się najbardziej. Warta polecenia jest również funkcja Smart Auto 2.0 z wyborem scen, którą posiadają modele PL150 i ST600. Dzięki niej każde zdjęcie będzie zgodne z naszymi  wyobrażeniami, w zależności od oświetlenia i warunków, w jakich fotografujemy.

  Zwykle chciałybyśmy uchwycić nie tylko jeden moment, lecz także czułe spojrzenie, gest czy wyjątkową melodię głosu. To również będzie możliwe. Aparaty rejestrują filmy w rozdzielczości HD, a dzięki efektom, które można zastosować przy nagrywaniu, zachowane zostaną wszystkie emocje i z pewnością nie raz wrócimy do nich, gdy zatęsknimy za widokiem bliskiej osoby.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj