Francuska marka Boom Bap już w Polsce!

  Boom Bap 9

  Na naszym rodzimym rynku pojawiły się właśnie ubrania francuskiej marki Boom Bap Wear, która mimo zaledwie rocznej historii zdążyła już osiągnąć status kultowej odzieży streetwaerowej. Boom Bap czerpie inspirację z ikon kultury ulicznej lat 80 i 90.

  W przeciwieństwie do masowych marek odzieżowych Boom Bap śmiało wykorzystuje elementy hip-hopowe oraz ikony popkultury minionych dekad, tworząc oryginalne mieszanki stylów, kolorów i faktur. Boom Bap parodiuje, wyśmiewa, przekręca i wykorzystuje aktualne trendy modowe do kreowania czegoś nowego i niepowtarzalnego.

  Marka jest szczególnie popularna wśród fanów kultury miejskiej, skateboardingu i b-boyów, ale też doceniana przez ludzi pragnących podkreślić swoją indywidualność i oryginalny styl.

  Boom Bap jest marką ekologiczną, dlatego wszystkie jej produkty uzyskały certyfikat Oeko-Tex. Stanowi on gwarancję ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Wszystkie ubrania Boom Bap powstają w Europie, a dzięki sprawdzonym metodom produkcji utrzymują swój kolor oraz niezmienioną formę nawet po wielokrotnym praniu.

  Ubrania Boom Bap można kupić między innymi we Francji, Belgii, Szwajcarii, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Grecji, Włoszech, w Luksemburgu, Niemczech, krajach skandynawskich oraz w Polsce. Jedynym dystrybutorem w naszym kraju jest sklep internetowy UrbanFlavours.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj