KOLEJNY MECZ O ŻYCIE – Fundacja 777

  Sylwia Pycia Fot. Jerzy Gaweł

  Kolejny raz Fundacja 777, opiekująca się osobami chorymi na nowotwory zaprosiła reprezentację polskich siatkarek do współpracy przy tworzeniu charytatywnego kalendarza.

  Wcielając się ponownie w rolę modelek, nasze siatkarki wykazywały się ogromną cierpliwością i dzielnie znosiły trudy pozowania po niejednokrotnie dalekiej podróży do Krakowa. Dzięki ich zaangażowaniu powstała wyjątkowa sesja, z której najlepsze fotografie posłużyły do stworzenia kalendarza.

  Dla każdej z dziewczyn przygotowano indywidualną scenografię i stylizację, które w naturalny sposób podkreśliły ich kobiecość i delikatność. W sesji wykorzystano ubrania zaprojektowane przez absolwentów i wykładowców Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, natomiast za obiektywem stanął Jerzy Gaweł.

  Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie 29-letniej Aleksandry, chorej na ziarnicę. Kalendarz można zamówić wchodząc na stronę www.fundacja777.pl , będzie też sprzedawany za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.

  Mamy nadzieję, że dzięki ofiarności kupujących uda się sprzedać wszystkie egzemplarze, tym samym dając Oli nadzieję na całkowite wyzdrowienie.