KOLEJNY MECZ O ŻYCIE – Fundacja 777

  Sylwia Pycia Fot. Jerzy Gaweł

  Kolejny raz Fundacja 777, opiekująca się osobami chorymi na nowotwory zaprosiła reprezentację polskich siatkarek do współpracy przy tworzeniu charytatywnego kalendarza.

  Wcielając się ponownie w rolę modelek, nasze siatkarki wykazywały się ogromną cierpliwością i dzielnie znosiły trudy pozowania po niejednokrotnie dalekiej podróży do Krakowa. Dzięki ich zaangażowaniu powstała wyjątkowa sesja, z której najlepsze fotografie posłużyły do stworzenia kalendarza.

  Dla każdej z dziewczyn przygotowano indywidualną scenografię i stylizację, które w naturalny sposób podkreśliły ich kobiecość i delikatność. W sesji wykorzystano ubrania zaprojektowane przez absolwentów i wykładowców Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, natomiast za obiektywem stanął Jerzy Gaweł.

  Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie 29-letniej Aleksandry, chorej na ziarnicę. Kalendarz można zamówić wchodząc na stronę www.fundacja777.pl , będzie też sprzedawany za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.

  Mamy nadzieję, że dzięki ofiarności kupujących uda się sprzedać wszystkie egzemplarze, tym samym dając Oli nadzieję na całkowite wyzdrowienie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj