Smolik i Emmanuelle Seigner razem w “Forget Me Not”

  smolik

  Kompozytor i polski ambasador programu „Keep Walking” Andrzej Smolik zaprezentował swój najnowszy klip „Forget Me Not”. W teledysku występuje francuska wokalistka i aktorka Emmanuelle Seigner.

  „Forget Me Not” to drugi singiel promujący czwarty autorski album Smolika. Kompozytor zaprosił do współpracy znaną francuską aktorkę i wokalistkę Emmanuelle Seigner, która śpiewając wciela się w rolę gwiazdy filmowej z dawnych lat.

  Klip był kręcony w warszawskim Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Autorem zdjęć do obrazu oraz reżyserem teledysku jest światowej sławy operator filmowy Paweł Edelman (autor zdjęć m.in. do takich filmów jak „Pianista“, „Olivier Twist” „Autor Widmo“, „Katyń“).

  Andrzej Smolik jest pierwszym polskim ambasadorem programu „Keep Walking”. Jest to globalna inicjatywa realizowana przez markę Johnnie Walker®, która promuje konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu, podejmowanie śmiałych decyzji i podążanie za marzeniami. Ambasadorami tego programu na świecie są m.in. podróżnik Amyr Klink, alpinista Ranulph Fiennes czy mistrz Formuły 1 Lewis Hamilton.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj