Słodkie Walentynki z Wawelem

  Mieszanka dla Ciebie

  Walentynki, czyli święto, które sprzyja porywom serca i miłosnym wyznaniom, już na dobre zadomowiło się w kalendarzach wszystkich zakochanych w naszym kraju. W tym roku 14 lutego będzie wyjątkowo słodki, dzięki specjalnej, limitowanej ofercie Wawel przygotowanej na Walentynki. Romantycznie zapakowane czekoladki Kasztanki i Malaga, cukierkowa Mieszanka dla Ciebie oraz pyszna Czekolada Żurawinowa to idealne prezenty dla bliskich naszym sercom osób.

  Chociaż codziennie warto mówić kochanej osobie o swoich uczuciach, Święto Zakochanych jest idealnym pretekstem do obdarowywania naszych bliskich. Niezależnie od tego, czy planujemy na Walentynki wielką niespodziankę, czy drobiazg, każde wyznania nabiorą jeszcze słodszego charakteru, kiedy dołączone do nich zostaną czekoladowe specjały Wawel.

  Wawel dla wszystkich zakochanych przygotował wyjątkową odsłonę swoich pysznych czekoladowych wyrobów w specjalnych, walentynkowych opakowaniach.

  W eleganckich, zachowanych w romantycznym klimacie opakowaniach
  ozdobionych płatkami czerwonych róż znajdziemy:

  Mieszankę dla Ciebie specjalnie dobraną mieszankę wybornych cukierków w czekoladzie: klasycznych Trufli, Kasztankowych, Białych Michałków i Trufli z nadzieniem wiśniowym;

  – Czekoladki Kasztanki – doskonałą deserową czekoladę z kakaowym nadzieniem z dodatkiem złotego wafla i delikatną nutą rumu;

  – Czekoladki Malaga – wykwintną deserową czekoladę z kremową masą
  z dodatkiem rodzynek;

  – Czekoladę Żurawinową – wyjątkową kompozycję delikatnej i aromatycznej żurawiny oraz czekoladowego kremu. Dwuwarstwowe nadzienie otulone jest szlachetną deserową czekoladą.

  Sugerowane ceny detaliczne:

  Mieszanka dla Ciebie – 425g – 12,99 zł

  Czekoladki Malaga, Kasztanki – 430g – 14,99 zł

  Czekolada nadziewana Żurawinowa – 295g – 9,99 zł

  Wawel SA to jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego tradycje sięgają końca XIX wieku.  Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z ciemnej czekolady deserowej oraz czekoladek z nadzieniami. Najbardziej znane produkty w ofercie firmy to: Kasztanki, Malaga, Tiki Taki, Michałki zamkowe oraz Mieszanka Krakowska. Produkcja oparta jest o sprawdzone receptury, a wykorzystywane surowce są najwyższej jakości i poddawane szczegółowej kontroli. Wawel SA od kilku lat posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000. Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów, wdrożono system HACCP. Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie. Od 1998 spółka notowana jest na GPW w Warszawie. W 2008 r. firma powołała fundację „Wawel z Rodziną”, której głównym celem jest wspieranie polskich rodzin, a także osób i instytucji, sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj