Krótkoogniskowy, znakomity – w zdumiewającej cenie – Sanyo PLC-XL50

  Sanyo XL50 gniazda

  80 cali z odległości zaledwie 8 cm!

  Możliwości Sanyo PLC-XL50 doceni każdy użytkownik tablicy interaktywnej. Nie pozostaną obojętni również prowadzący prezentacje i szkolenia, ponieważ ustawiony zaledwie w odległości 8cm od ekranu czy tablicy wyświetli obraz o przekątnej 2 m – 80 cali. To jego ogromny atut.

  Wyeliminowany jest tu problem cienia doskwierający szczególnie użytkownikom tablic interaktywnych. Dodatkowo praktycznie niemożliwe jest wpatrywanie się w świecącą lampę projektora, które – zgodnie z ostrzeżeniami producentów – może być niebezpieczne dla wzroku. Do jego atutów oprócz tego, że zastosowano w nim technologię hybrydową, która wykorzystuje najnowszej generacji system projekcji szerokokątnej, można również zaliczyć parametry. PLC- XL50 wyświetla obraz w rozdzielczości 1024×768 pikseli i jasności 2000 ANSI lumenów. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 2W, sensor ruchu zabezpieczający przed kradzieżą oraz Direct Power on/off, umożliwiający automatyczne uruchamianie projektora bezpośrednio po podłączeniu zasilania.

  Na tym lista atutów jednak się nie kończy – trzeba do nich zaliczyć również aktualną cenę. Sanyo PLC- XL50 jest dostępny w cenie sugerowanej 3.999 zł brutto (z VAT) Sanyo PLC-XL50 w zestawie z obsługiwaną palcem lub dowolnym wskaźnikiem tablicą interaktywną Qomo QWB200-PS 88″, z powierzchnią suchościeralną i magnetyczną, która jest całkowicie odporna na uszkodzenia oraz ściennym, ręcznie regulowanym uchwytem do tablicy i projektora jest dostępny w cenie detalicznej 9.999 zł brutto (z VAT).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj