Baterie nablatowe Grupy Armatura – stylowe rozwiązania

  bateria nablatowa Cyrkon Decorum Grupa Ar mtura

  Blat umywalkowy jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w małych, jak i w dużych łazienkach. Podkreśla wystrój wnętrza i dodaje mu elegancji – to także dodatkowe miejsce na niezbędne przybory toaletowe, kosmetyki lub dekoracje. Większe pomieszczenia, gdzie możemy pozwolić sobie na swobodę aranżacyjną możemy zamienić w pokój kąpielowy. Duża przestrzeń pozwala na montaż większej ilości sprzętów jak chociażby umieszczenie wanny w pośrodku łazienki. W takim wnętrzu efektownie wygląda np. kamienny lub drewniany blat, w którym możemy zamontować dwie umywalki. Dopełnieniem aranżacji będą baterie umywalkowe nablatowe Brylant, Cyrkon lub Cyrkon Decorum dostępne w ofercie Grupy Armatura, które podkreślą oryginalny charakter naszej łazienki.

  Nowoczesna funkcjonalność

  Armatura nablatowa prezentuje się niezwykle efektownie. Baterie krakowskiego producenta charakteryzują się prostą formą i atrakcyjnym designem, zachowując przy tym funkcjonalność. W kolekcji Brylant dostępne są dwa modele baterii nablatowych o różnych kształtach wylewek. Pozwoli to dobrać odpowiednią armaturę do wymiarów umywalki. W pierwszej baterii wylewka jest osadzona niżej, natomiast w drugiej jest ona dłuższa oraz zaokrąglona w charakterystyczny sposób. Nowoczesny design armatury i oryginalny uchwyt podkreślą indywidualny wystrój łazienki.

  Baterie nablatowe z kolekcji Cyrkon oraz Cyrkon Decorum wyróżniają się cylindrycznymi kształtami, smukłą linią oraz wygodnym w użyciu płaskim uchwytem. Wyprofilowana wylewka ułatwia korzystanie z baterii, jednocześnie tworząc z nią efektowną całość. Uchwyt modelu z rodziny Cyrkon Decorum został dodatkowo ozdobiony ornamentem florystycznym, dzięki czemu armatura będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny w łazience.

  Baterie nablatowe to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których detale odgrywają istotną rolę dla wystroju całego wnętrza. Funkcjonalna i estetyczna armatura będzie znaczącym akcentem łazienki, dodając jej elegancji i wytworności.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj