Kolejna odsłona najpopularniejszego symulatora jazdy w Polsce

  Symulator jazdy samochodem FreeMind 2

  Na rynku pojawiła się druga odsłona najpopularniejszego symulatora jazdy wyprodukowana przez krakowską agencję FreeMind.

  Symulator jazdy jest wirtualną wersją kursu na prawo jazdy. Pozwala na poznawanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a także uczy podstaw kierowania samochodem.  Przewagę nad konkurencyjnymi programami symulator zyskuje dzięki temu, iż został stworzony przez polską firmę, a więc w pełni uwzględnia krajowe zasady drogowe.

  Gra symuluje różnego rodzaju sytuacje drogowe. W trakcie jazdy gracz musi także udzielać odpowiedzi na pytania związane z danym przypadkiem na drodze.  Zadania obejmują zarówno jazdę po placach manewrowych jak i po mieście. Ciekawostką jest fakt, że akcja gry, a więc i kursu na prawo jazdy toczy się na Krakowskich ulicach. Kursant porusza się po doskonale odwzorowanych uliczkach Grodu Kraka, a także po obwodnicach, czy też wybranych osiedlach mieszkaniowych.

  Symulator został stworzony z myślą zarówno o odbiorcach indywidualnych jak i szkołach i ośrodkach szkoleniowych przygotowujących kursantów do egzaminów na prawo jazdy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj