„Licencja na uwodzenie”

  Valentines 2

  Czerwone róże, pudełka czekoladek, pluszowe misie… Te nico banalne wyrazy miłości zyskują zupełnie nowego znaczenia w Dniu Zakochanych. Każda z nas pragnie by walentynkowy wieczór z ukochanym był niezwykły i wyjątkowy, nic tak jednak nie psuje naszego samopoczucia jak brak pomysłu na odpowiedni outfit.

  Jedne z nas przywiązują do nich wiele wagi, inne traktują jak zwyczajny dzień, kiedy jednak otrzymujemy zaproszenie od ukochanego mężczyzny bądź przystojnego nieznajomego na wieczorne walentynkowe wyjście, wszystkie chcemy lśnić! I bez znaczenia jest fakt, czy miejscem spotkania jest elegancka restauracja, a w niej kolacja przy świecach czy też romantyczny seans w kinie. Wybierając odpowiedni outfit postawmy na wygodę
  i klasykę. Nigdy nie wiadomo jaki jest plan na resztę wieczoru- jeśli okaże się, że jest to romantyczny spacer w świetle księżyca będziemy zmuszone wytrwać w,  zapewnie stylowym, lecz potwornie niewygodnym stroju do końca i słuchać romantycznych wyznań licząc pęcherze na stopach. Idealna będzie mała czarna bądź klasyczne rurki w zestawieniu z trendowym topem. Swój modowy zamysł wyraźmy w ekstrawaganckich dodatkach, które dodadzą szczypty pikanterii.

  Ten wieczór będzie niezapomniany…

  Autorka tekstu: Martyna Pańczak

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj