Walentyki w SPA – Hotele SPA Dr Irena Eris

  eris na walentynki
  Jak niebanalnie spędzić walentynki z ukochaną osobą? Może warto wpaść na weekend do SPA. Wiele ośrodków proponuje tzw. pobyty dla par, dla zakochanych lub walentynkowe. Poza niespodzianką w pokoju możesz liczyć na romantyczną kolację przy świecach, wspólny relaks w kompleksie spa z basenem i saunami oraz inne atrakcje, o które zadbali specjaliści od tworzenia niezwykłej atmosfery.
  Ekskluzywne miejsca takie jak np. Hotele SPA Dr Irena Eris to wymarzone miejsca na wspólny, pełny harmonii weekend. Poza nowoczesnym Centrum SPA z dużym basenem, kilkoma rodzajami saun oraz jacuzzi proponują również specjalne zabiegi dla dwojga. Hotelowe Instytuty to oazy spokoju i świątynie dbałości o urodę ciała. Nowocześnie wyposażone i przestronne gabinety kosmetyczne stwarzają idealne warunki do wspólnych zabiegów. A specjalna atmosfera i oprawa przynoszą ulgę ciału i zapewniają ukojenie zmysłów.
  Najpopularniejsze są masaże gorącymi kamieniami. Skumulowana energia w ciepłych, bazaltowych kamieniach  pochodzenia wulkanicznego pobudza krążenie krwi, co sprzyja lepszemu odżywieniu i dotlenieniu skóry. Taki zabieg koi nerwy, przywraca spokój, a przyjemnie rozchodzące się po ciele ciepło łagodzi napięcia i usuwa zmęczenie mięśni.
  Niezapomnianych doznań dostarcza zabieg Eden – All Senses. W podwójnym gabinecie urządzonym w orientalnej stylistyce odbywają się kosmetyczne rytuały, dobrane do tzw. wewnętrznej pory roku. Oczyszczenie pilingiem i delikatny masaż przygotowują skórę do zasadniczego zabiegu, polegającego na nałożeniu na całe ciało odpowiednio dobranej glinianej maski. Następnie, w specjalnej kabinie wyłożonej tysiącem kawałków ceramicznej mozaiki, następują kolejne rytuały pielęgnacyjne ciała wzbogacone o elementy muzykoterapii i chromoterapii. W zależności od upodobań można w czasie zabiegu wybrać odpowiadający nam zapach. Oddziaływanie na wiele zmysłów sprawi, że po takiej kuracji poczujemy się doskonale zrelaksowani, a skóra będzie optymalnie odżywiona i nawilżona oraz aksamitna w dotyku.
  Całodniową ucztę dla ciała i zmysłów warto zakończyć wieczorem lampką wybornego wina wypitego przy płomieniach palącego się kominka. Napawając się wolno płynącym czasem łatwiej docenić czar spędzonych razem chwil.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj