Pożycz.pl dla Twojego Mieszkania

  strona startowa

  Stylowa skórzana kanapa czy wyszukana lampa do salonu – to sfera marzeń każdego wnętrzarskiego maniaka. W planach na Nowy Rok najczęściej skupiamy się jednak na bardziej prozaicznym remoncie kuchni czy pomalowaniu ścian. Nie znaczy to jednak, że o designerskich pomysłach na urządzenie mieszkania musimy zupełnie zapomnieć. Na rynek wchodzi bowiem portal Pożycz.pl, dzięki któremu nasze M ma szansę nabrać zupełnie nowego blasku.
  Niejednokrotnie, chcąc odświeżyć wystrój swojego mieszkania, by zabłysnąć przed znajomymi, spędzamy godziny na przeglądaniu katalogów sklepów meblowych i wnętrzarskich. Marzymy o tym, aby nasze cztery kąty jak najbardziej przypominały te widziane w filmach i programach prezentujących apartamenty sławnych ludzi.

  Ogromny wybór produktów, jaki proponuje rynek, kusi amatorów dekoracji wnętrz do ciągłych metamorfoz swojego mieszkania. Propozycje na urządzenie pokoju gościnnego, kuchni bądź sypialni znajdziemy w każdej możliwej konwencji – zaczynając od rozwiązań klasycznych, kończąc na nowoczesnych pomysłach designerskich.

  Realizacja wielu wnętrzarskich idei jest już znacznie trudniejsza – szczególnie po czasie zakupu gwiazdkowych prezentów i chwilach spędzonych na sylwestrowej zabawie. Uszczuplony portfel zdecydowanie ogranicza możliwości uatrakcyjnienia mieszkania.

  Wnętrzarskie ambicje Polaków, pomoże jednak spełnić nowy portal pożyczek społecznościowych Pożycz.pl. Serwis umożliwia pożyczanie pieniędzy bezpośrednio między użytkownikami sieci. Wszystkie operacje odbywają się tam bez pośrednictwa banków, a co za tym idzie bez pobieranej przez nie prowizji. Stronami transakcji są więc wyłącznie sami zainteresowani, co znacząco wpływa na atrakcyjność oprocentowania.

  Serwis Pożycz.pl działa na bardzo prostych zasadach. Na początku gromadzi oferty osób zainteresowanych wzięciem pożyczki, które ustalają, na jakich warunkach gotowe są ją zaciągnąć. Określają kwotę, wysokość oprocentowania oraz ilość rat. Tak skonstruowana oferta pojawia się na specjalnej tablicy wraz z propozycjami innych pożyczkobiorców. Druga grupa użytkowników – inwestorzy – może wtedy zapoznać się ze szczegółami ofert i podjąć decyzję o udzieleniu pożyczki.

  – Pożycz.pl to serwis, dzięki któremu w łatwy i bezpieczny sposób pożyczymy pieniądze i zrealizujemy nasze wnętrzarskie plany – mówi Szymon Mydlarz, pomysłodawca i prezes portalu Pożycz.pl. – Nasz portal jest ciekawą alternatywną dla osób do tej pory korzystających wyłącznie z tradycyjnych usług finansowych. Daje możliwość wzięcia jeszcze tańszej niż w banku, natychmiastowej pożyczki, bez wychodzenia z domu. Kupna wymarzonego produktu nie trzeba będzie odkładać na później – dodaje Szymon Mydlarz.

  Portal jest także okazją dla użytkowników, którzy mają wolne środki pieniężne i chcą je skutecznie zainwestować. Zysk z bezpośredniej pożyczki drugiej osobie jest bowiem z reguły o wiele wyższy od zarobku z lokaty bankowej.

  Nowy użytkownik serwisu Pożycz.pl może wziąć pożyczkę na kwotę do 1500 złotych, którą spłaci maksymalnie w ciągu 12 miesięcy. Pozytywnie przeprowadzone transakcje pozwolą mu na wystawienie oferty na coraz wyższą kwotę oraz wydłużenie czasu jej spłaty – maksymalny czas, na jaki będzie można wziąć pożyczkę, wynosi trzy lata.

  Pasjonaci dekorowania wnętrz nie muszą się więc martwić. Dzięki Pożycz.pl swoje designerskie marzenia mogą w każdej chwili zrealizować, pożyczając pieniądze na portalu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj