Certyfikowane warsztaty z zakresu pomiarów chemicznych na EuroLab 2011

  eurolab 2011 1

  Eksperckie wykłady oraz dyskusje wokół przykładów stosowania zasad metrologii w pomiarach chemicznych czekają na uczestników certyfikowanych warsztatów pt. „Walidacja i spójność pomiarów chemicznych”. Wydarzenie, którego organizatorem jest Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego przy współpracy z MT Targi, odbędzie się 10 marca br. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie podczas XIII Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2011.

  Osoby biorące udział w warsztatach mogą uzyskać międzynarodowy certyfikat (certyfikacja TÜV ISO_9001) podpisany przez przedstawiciela Komisji Europejskiej, prof. dr Philipa Taylora oraz Koordynatora Programu TrainMiC w Polsce, prof. dr hab. Ewę Bulską, która osobiście poprowadzi warsztaty.

  – Ubiegłoroczne warsztaty poświęcone zasadom metrologii w pomiarach chemicznych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczy wysoka frekwencja uczestników i rezerwacja wszystkich miejsc już na kilka tygodni przed targami. Widząc dużą potrzebę zgłębiania eksperckiej wiedzy, nabywania umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w tym zakresie, postanowiliśmy, że w tym roku odbędzie się druga edycja tych warsztatów, na którą serdecznie zapraszamy – mówi Piotr Skoneczka, Project Manager Targów EuroLab.

  Jak wziąć udział w warsztatach?

  TrainMiC® jest programem szkoleniowym Komisji Europejskiej w zakresie stosowania zasad metrologii w pomiarach chemicznych i posiada certyfikację ISO 9001 przyznaną przez TUV, co oznacza, że certyfikaty uczestnictwa są opatrzone symbolem jednostki akredytacyjnej. Aby wziąć udział w warsztatach, należy dokonać obowiązkowej rejestracji (w godzinach otwarcia targów lub on-line na stronie www.targieurolab.pl/rejestracja) oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.targieurolab.pl i dokonać opłaty za uczestnictwo w warsztatach.

  Inne wydarzenia na EuroLab

  Trzem dniom Targów EuroLab towarzyszyć będą specjalistyczne seminaria i konferencje przygotowane przez wybitnych ekspertów. Pierwszy dzień targów poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie rozpocznie seminarium organizowane przez Uniwersytet Warszawski (Wydział Chemii), Polskie Towarzystwo Chemiczne oraz Komitet Chemii Analitycznej PAN zatytułowane „Nauka jest kobietą”. Następnie odbędzie się konferencja Polskiego Centrum Akredytacji pt. „Obszary regulowane prawnie w akredytacji laboratoriów i wymagania techniczne”. W drugim dniu targów poza certyfikowanymi warsztatami w programie znajdzie się seminarium Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji – „Technologie laboratoryjne służące międzynarodowej wymianie danych kryminalistycznych” oraz forum wykładowe „Jobvector Career Day” (dzień kariery). Ostatni dzień targów w całości wypełni konferencja Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Ponadto diagności laboratoryjni uczestniczący w seminariach i konferencjach targowych wzorem roku ubiegłego będą mogli otrzymać punkty edukacyjne.

  XIII Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab odbędą się w dniach 9-11 marca br. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj