Na ferie z Henri Lloydem

    Henri Lloyd sesja smallRozpoczął się sezon zimowych urlopów. Na wyprawy w chłodne rejony warto zaopatrzyć się w ciepłe ubrania Henri Lloyd. Zwłaszcza, że jeszcze przez kilka tygodni można je kupić w atrakcyjnych cenach.

    W salonach marki Henri Lloyd trwa akcja promocyjna, w ramach której modele ubrań z kolekcji zimowej można kupić o 40 procent taniej. To nie lada gratka dla miłośników praktycznej, zaawansowanej technologicznie odzieży, która świetnie chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi i sprawdza się zarówno w dalekich wyprawach, jak i podczas zwykłego spaceru w mieście. Wśród ubrań Henri Lloyd znajdziemy także typowo miejskie propozycje okryć, swetrów i odzieżowych dodatków. Wszystkie modele doskonale łączą cechy użytkowe z trendami mody.

    Do zimowych zakupów są dodawane kupony rabatowe na kolekcję wiosna – lato 2011, do wykorzystania w marcu.

    Marka odzieży Henri Lloyd od 50 lat jest znana wśród żeglarzy z całego świata, którzy cenią jej niezawodność w ekstremalnych warunkach. Henri Lloyd to także casualowe modele dla kobiet i mężczyzn, łączące w sobie zaawansowane technologie i modne wzornictwo. Utrzymane w brytyjskim charakterze ubrania z kolekcji fashion doskonale pasują do miejskiego stylu i równocześnie, dzięki swoim walorom użytkowym, świetnie sprawdzają się podczas weekendowych wyjazdów i urlopów.

    W ubraniach Henri Lloyd o zwycięstwo walczyło wiele znakomitych załóg regat m.in. Pucharu Ameryki, Withbread Round The World Race, Volvo Ocean Race, Race2000. Startowała w nich również polska ekipa na olimpiadzie w Pekinie. Odzież sygnowana słynnym logo towarzyszyła też w samotnych rejsach dookoła świata, takim żeglarzom, jak: sir Francis Chichester, Robin Knox-Johnson, Krystyna Chojnowska – Liskiewicz czy Krzysztof Baranowski. Każdy nowy produkt, zanim trafi do sprzedaży jest testowany w najtrudniejszych warunkach przez członków żeglarskich załóg.