Deante – uznanie Polaków warte milion

  Autorski projekt Deante bateria Mesteno
  Grupa Deante sprzedała w roku 2010 ponad 1 mln sztuk baterii. Osiągając taki rezultat po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii, stała się liderem na polskim rynku. Baterie Deante są wyjątkowe, bowiem w dużej mierze są owocem współpracy z polskimi projektantami. Z jednej strony są to więc autorskie pomysły, z drugiej produkty tworzone w porozumieniu z ekspertami ds. produktu firmy Deante.

  – Imponujący  wynik  jest konsekwencją obranej strategii rozwoju – mówi Zbigniew Czapliński Dyrektor Handlowy Deante. – Stawiamy na produkty najwyższej jakości, ale też inwestujemy w oryginalność, promując jednocześnie młodych twórców.

  Wprowadzenie na rynek kilkunastu nowości produktowych, z których większość stanowiły propozycje wyróżniające się od popularnych propozycji rynkowych, mogło być przyjęte różnie. A to właśnie „autorskie baterie” były najchętniej wybierane przez Klientów. – Polacy stają się coraz bardziej wymagający, wyedukowani w kwestii wzornictwa, oczekują od wyposażenia wnętrza czegoś więcej niż tylko funkcjonalności – mówi Katarzyna Dietrich –  Wystrój łazienki okazuje się niezmiernie istotny, dlatego jej każdy element musi być nie tylko trwały i wygodny, ale także wyróżniać się nietuzinkowym wzorem.

  Deante proponuje właśnie takie odważne modele. Primo, Vigo, Elipsa to tylko kilka przykładów innowacyjnych kształtów 2010 roku. Produkty Deante cieszą się nie tylko niesłabnącym zainteresowaniem Klientów, ale także wysoką oceną fachowców, co znajduje potwierdzenie w kwalifikacjach produktów Deante do konkursów wzorniczych takich jak „Dobry Wzór”, „Wybór roku” „Top design”.

  Wysoki wynik sprzedaży to  wspaniałe ukoronowanie roku jubileuszowego, w którym Grupa Deante obchodziła dwudziestolecie istnienia na rynku. Poza licznymi akacjami promocyjnymi i handlowymi oraz wspomnianymi już nowościami produktowymi, w 2010 roku Deante otworzyła zakład produkcyjny Wagran i ciągle stawia na dalszy rozkwit.

  – Obecna dynamika rozwojowa firmy i  nasza „przygoda” z  projektantami prognozują bardzo dobrze.  Oferta produktowa Deante będzie rozszerzana o nowe linie, planujemy otwarcie nowej fabryki baterii – zapowiada Zbigniew Czapliński.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj