Ujarzmić wodę – nowoczesne systemy odpływowe

  Madix Follow Me ze sluchawka
  Łazienka powinna być odskocznią od trosk i problemów, które narastają w trakcie dnia. Jednak dla wielu osób przygotowanie relaksującej kąpieli stanowi kolejny punkt napiętego grafiku, realizowany równocześnie z innymi czynnościami. Dlatego ważne jest, by odpowiednie urządzenia zainstalowane w obrębie wanny, wyręczały zabieganych użytkowników w skutecznym regulowaniu przepływu wody.

  Wszystko płynie

  Dzięki nowoczesnym systemom odprowadzania nadmiaru wody, nie musimy już obawiać się, że chwilowe opuszczenie łazienki spowoduje małą domową powódź. Funkcjonalność tych instalacji zapewnia bezpieczeństwo i komfort kąpieli, gdy zalew obowiązków utrudnia ogarnięcie natłoku bieżących spraw. – Przelewy wannowe gwarantują dyskretną kontrolę stopnia napełnienia wanny, odpowiadając przy tym za odpływ wody zarówno w trakcie, jak i po kąpieli. – zaznacza Sylwia Madyda z firmy Madix, dystrybutora markowych systemów sanitarnych Silfra. – Powinny więc łączyć w sobie niezawodność z wygodą użytkowania. Wśród popularnych rozwiązań stosuje się przelewy z cięgnem, umożliwiające szybkie otwieranie i zamykanie korka za pomocą specjalnej linki. Coraz częściej wprowadzane są także korki UP&Down, pozwalające w prosty sposób opróżnić wannę dzięki jednemu przyciśnięciu.

  Połączone siły

  Jeszcze większą skuteczność można uzyskać, łącząc tradycyjne przelewy z nowym na polskim rynku systemem drenażu. – Dzięki zastosowaniu węża natryskowego Follow Me woda spływa nie tylko bezpośrednio do odpływu, lecz także poprzez drenaż.– Informuje Sylwia Madyda z Madix – Sposób ten chroni dodatkowo wannę przed nagromadzeniem się pod jej powierzchnią wody, która mogłaby spowodować niepożądaną wilgoć. Najlepszym rozwiązaniem jest więc instalacja zestawu, składającego się z przelewu, systemu drenażu oraz  słuchawki prysznicowej. Dostępne na rynku komplety stanowią estetyczny sposób na szybkie i efektywne usunięcie zbędnej zawartości wanny.

  Kompleksowa obsługa

  Na komfort naszej kąpieli pracują urządzenia, których często nawet nie zauważamy. Ważne jednak, by każde zostało właściwie dobrane i założone. Współczesny człowiek, wykonujący wiele działań jednocześnie, powinien korzystać z jak najbardziej kompleksowych rozwiązań, także przy codziennych czynnościach higienicznych. Najlepszą funkcjonalność uzyskamy więc, łącząc dostępne systemy odprowadzania wody. Wysokiej jakości przelewy czy innowacyjny mechanizm drenażowy zapewnią pełną kontrolę nad sterowaniem obiegiem wody w wannie. Muszą być przy tym trwałe i możliwie bezawaryjne. W połączeniu z gustowną i poręczną słuchawką prysznicową stworzą bowiem zespół elementów, które przez wiele lat będą wpływały na codzienny relaks w łazience. Mając pod ręką sprawny, skoordynowany i skuteczny mechanizm, możemy spokojnie uwolnić myśli przynajmniej od tej sfery naszego życia. A woda będzie płynąć wyznaczonym torem.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj