Firma First z zupełnie nowej strony

  first strona
  Ruszyła nowa strona internetowa firmy First Austria. Nowoczesny i funkcjonalny serwis ma za zadanie zwiększenie rozpoznawalności marki i ułatwienie potencjalnym klientom odnalezienia w prosty sposób wszystkich potrzebnych informacji na temat produktów austriackiego producenta.

  Coraz większe zainteresowanie marką ze strony Klientów zaowocowało stworzeniem nowej strony internetowej www.first-polska.com.pl, którą cechuje w głównej mierze łatwość w dotarciu do informacji oraz estetyczna szata graficzna. Wszystkie elementy są odpowiednio uporządkowane, co pozwala na intuicyjne poruszanie się po witrynie. Dzięki temu potencjalni odbiorcy produktów First Austria bez najmniejszego problemu mogą poznać ofertę firmy i dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji związanych ze sprzętem austriackiego producenta. – mówi Marcin Konieczny, z firmy First, będącej wyłącznym dystrybutorem First Austria na terenie Polski.

  Na stronie www.first-polska.com.pl znajdują się zdjęcia, opisy i specyfikacja techniczna wszystkich produktów dostępnych aktualnie w ofercie. Dodatkowo witryna  zawiera biuro prasowe z najnowszymi informacjami adresowanymi do mediów oraz poradnik z artykułami dotyczącymi użytkowania sprzętu First Austria. Dostępne są też na niej wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz te dotyczące obsługi gwarancyjnej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj