adidas Originals na jesienno/zimowych targach Bread & Butter Berlin 2011

  Bread Butter Berlin 2011 8

  Dwa razy w roku lotnisko Tempelhof w Berlinie staje się stolicą światowej mody. W ubiegłym tygodniu hangary dla samolotów zamieniły się w centrum wystawiennicze, a na płycie lotniska odbywały się koncerty, projekcje filmów i imprezy towarzyszące. Znawcy mody z całego świata mogli zapoznać się z trendami na kolejny jesienno-zimowy sezon a wszystko to za sprawą targów Bread & Butter podczas, których nie zabrakło oczywiście marki adidas Originals.

  Bread & Butter to jedne z największych w Europie targów w segmencie street urban fashion and lifestyle. Podczas imprezy organizowanej dwa razy w roku prezentowane są modowe trendy na kolejne sezony. W targach biorą udział ściśle wyselekcjonowane marki a wśród nich oczywiście adidas Originals, marka która od lat wyznacza trendy i kreuje miejski styl.

  W tym roku na originalsowym kwadracie można było poczuć się niemal jak na miejskim lodowisku. W gigantycznych kubikach na białej tafli zamknięto, niczym zatopione w lodzie, hity na jesienno-zimowy sezon. Znawcy mody poznali propozycje fasonów, wzorów i kolorów jakie będą królowały na ulicach w chłodniejszych miesiącach 2011 roku. Stoisko marki adidas Originals jak zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Na originalsowej ulicy pojawiło się mnóstwo nowych a czasem nawet zaskakujących propozycji. W kolejnym sezonie nie zabraknie także współczesnych wariacji na temat tradycyjnych krojów i modeli. Jednym słowem – będzie się działo!

  Podczas targów mody w Berlinie, w salonach marki także celebrowano oryginalność. Odbyły się prezentacje kolekcji i koncerty. Na imprezach pojawili się przedstawiciele fani miejskiego stylu ze świata mody i muzyki jak: modelka Marie Nasemann, znana prezenterka MTV Palina Rojinski z DJ’em Schowi. Kolejne modowe uderzenie już za pół roku a my tymczasem już sprawdzamy wiosenno/letnie nowości na rozpoczynający się niebawem sezon!

  Tegoroczne kolekcje dostępne są w sklepach adidas Originals w Krakowie (Bonarka City Center  i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) oraz Poznaniu (Stary Browar).