Szykownie u GOSHICO – Nowa Kolekcja biżuteryjnych torebek SHIC

    Torebki Goshico

    Biżuteryjne, ręcznie wykonane torebki z włoskich skór to nowa propozycja polskiej projektantki Małgo Kotlonek. Wpisując się w światowe trendy modowe marka GOSHICO prezentuje zaskakującą kolorystykę i oryginalną formę damskich akcesoriów. Najnowsze modele w limitowanej linii torebek-bombek Goshico Shic są już dostępne w Showroomie GOSHICO.
    Na światowych wybiegach mody już od początku sezonu króluje niekwestionowana kobiecość. U Louis’a Vuitton’a pełnym, kobiecym kształtom towarzyszą niewielkie torebki „do ręki”.  Kreatorzy najznakomitszych domów modowych stawiają na prostą elegancję, cielęce skóry i niewielką, poręczną torebkę. Nowością są barwione skóry i coraz częściej wprowadzane oryginalne zestawienia kolorów. Wysublimowana elegancja zawsze w połączeniu z oryginalnym wzorem i zaskakującą kolorystyką również tym razem charakteryzują znaną już kolekcję SHIC marki GOSHICO.

    Torebki w karnawałowej kolekcji Goshico Shic to wykonany z  delikatnej,  włoskiej skóry cielęcej, wzór. Oryginalna forma „bombki” jest pomysłem projektantki – srebrne bigle, gdzie zapięcie torebki jest jednocześnie jej uchwytem, są nowością na polskim rynku modowym. Całości dopełnia długi, odpinany łańcuszek, dzięki któremu możemy zawiesić torebkę na ramieniu lub na krzyż i wnętrze wyścielone pikowaną satyną w zaskakującej, soczystej kolorystyce. Projekty z linii Goshico Shic możemy znaleźć w różnych zestawieniach faktur i barw: od zadziornych kremowych grochów na brązowej skórze, poprzez karnawałowe złoto, ponadczasową czerń o eleganckiej wytłaczanej fakturze i srebrną skórę z motywem kwiatowym. Małe torebeczki  doskonale sprawdzą się na salony, choć projektantka zaznacza, że karnawałowy look może nam towarzyszyć przez cały rok, zarówno do wieczorowej sukni, jak i do dżinsów.


    „Bombki” Goshico Shic są dostępne tylko w limitowanej edycji, a wiele spośród zaprojektowanych wzorów występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich indywidualny charakter. Podobnie jak inne projekty GOSHICO, można je zobaczyć i kupić w showroomie GOSHICO. Torebki z limitowanej edycji SHIC są dostępne w cenach od 250 PLN.