„Panna Modna” – warsztaty Agaty Wojtkiewicz dla panien młodych

  Agata Wojtkiewcz Suknia 1 fot. Agnieszka Furak

  W lutym, w Warszawie, Łodzi i Poznaniu – odbędą się warsztaty ślubne dla modnych panien młodych, które poszukują niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów jest projektantka mody, a zwłaszcza subtelnych i indywidualnych sukien ślubnych – Agata Wojtkiewicz.

  Warsztaty „Panna Modna” to wyjątkowe wydarzenie w branży ślubnej i modowej, które zrealizowane zostanie w lutym w artystycznych miejscach Warszawy, Poznania i Łodzi. Podczas weekendowych warsztatów przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

  „Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie – by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, organizatorka warsztatów „Panna Modna”.

  Modne spotkanie w artystycznej atmosferze

  Warsztat „Panna Modna” to dwugodzinne szkolenie prowadzone przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Wszystkie spotkania odbędą się w wyjątkowo artystycznych miejscach, gwarantujących uczestniczkom niezapomniane doznania estetyczne. W Łodzi swojej przestrzeni użyczy galeria sztuki użytkowej ATAK DESIGN, w Poznaniu „Panna Modna” odbędzie się w nowoczesnym, designerskim miejscu – SPOT, natomiast w Warszawie organizację warsztatów wsparło tętniące sztuką Centrum Cybernetyki. W każdym z tych miejsc artystyczną atmosferę podkręci wystawa zdjęć przedstawiających panny młode, które skorzystały już z oferty sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz, uwiecznione przez uzdolnionego fotografa Przemka Dzienisa.

  Modni partnerzy warsztatów „Panna Modna”

  Skrojona na miarę suknia ślubna to podstawowy atrybut każdej panny młodej. Aby jednak stworzyć wizerunek panny naprawdę modnej, należy zadbać o dodatki i wszystko idealnie ze sobą połączyć. Z tego powodu partnerami warsztatów „Panna Modna” zostały modne, ekskluzywne marki, będące specjalistami w swoich dziedzinach.

  O doborze biżuterii do sukni ślubnej opowie podczas szkolenia Kasia Rychlewska – założycielka konceptu biżuteryjnego Kate&Kate. Natomiast makijażem i całościowym przygotowaniem cery na ten wyjątkowy dzień zajmie się Paula Dzwigała – główna makijażystka firmy kosmetycznej Rouge Bunny Rouge, od wielu lat zajmująca się wizażem i stylizacją przy prestiżowych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.

  Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek, jednak liczna miejsc jest ograniczona

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj