Nowa kolekcja biżuterii Frey Wille

  Nowa kolekcja biżuterii Frey Wille

  Wiedeńska marka ekskluzywnej biżuterii, Frey Wille, wraz ze swoją najnowszą kolekcją „Nadzieja”, ponownie wyrusza w czarujący świat Klimta.

  Gustaw Klimt zainspirował się właśnie nadzieją i zgłębił jej znacznie. Słynny obraz „HOPE II”, przez który Klimt wyraził jedną z najpotężniejszych ludzkich emocji, był inspiracją dla nowej kolekcji.  Nadzieja to wola unikania nieszczęścia, strachu i wszelkich przeciwności losu. To prośba o lepsze jutro.

  Zespół FREY WILLE, na nowo podjął się interpretacji obrazu „Hope”, odkrywając w ten sposób istotę pracy twórczej – bogactwo kolorów, świeży design i przenikliwy symbolizm.  Biżuteryjnie złocone wyspy to pierwsze wizje nadziei. Złote spirale niosą nas w kierunku ukrytych pragnień i szczęśliwych wspomnień. Miodowe wstęgi z żółtego złota wypełniają pełne pychy i podnoszące na duchu wzory na emalii. Ciepłe i energetyczne czerwienie wyrażają miłość i bezpieczeństwo, podczas gdy kobaltowy błękit i lazur tańczą na tle ciepłych odcieni bursztynu.

  Kolekcja „Nadzieja” to pełne radości spojrzenie w przyszłość. Uduchowione, zawsze aktualne przesłanie, które otacza miłością. Bo właśnie dzięki nadziei marzymy.

  Bransoletki, zegarki, kolczyki, broszki i pierścionki z najnowszej kolekcji są już dostępne w butiku Frey Wille w Warszawie