Levi’s® na Fashion Designers Awards 2011

  3 edycja Fashion Designer Awards

  W tym roku uczestnicy jak zwykle zawalczą o nagrodę pieniężną, ale również rozmaite stypendia i staże. 3-miesięczny staż ufundowała marka Levi’s®. Finalista Fashion Designers Awards na kwartał dołączy do zespołu Levi’s® i będzie miał okazję od podszewki poznać jak pracuje się w jednej z największych firm odzieżowych na świecie.

  Marka Levi’s® znana m.in. ze współpracy z wielkimi projektantami zdecydowała się tym razem wspomóc naszych rodzimych designerów, którzy dopiero wkraczają do wielkiego świata mody. „Wspieranie młodych i zdolnych ludzi idealnie wpisuje się w filozofię naszej firmy. Od zawsze inspirują nas odważni, pewni siebie ludzie z pasją i chęcią działania, więc jeżeli mamy okazję pomóc im rozwijać swoje pasje oraz spełnianie marzeń, dlaczego nie mielibyśmy tego nie robić!” – mówi Katarzyna Węsławowicz, Kierownik Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi’s®.

  Uczestnicy tegorocznej edycji Fashion Designers Awards zmierzą się z tematem – „4 żywioły w kolekcji pret-á-porter”, ich pomysły oceni profesjonalne grono jurorów, wśród nich m.in.: Maciej Zień, Małgorzata Kożuchowska, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Lidia Popiel.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj