„Weekend” z Dorato

  premiera filmu weekend
  Wspaniała atmosfera, dużo humoru i karnawałowy nastrój towarzyszyły premierze filmu „Weekend” w reżyserii Cezarego Pazury, która odbyła się 5 stycznia 2011 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Sponsorem premiery była znana marka win musujących Dorato.

  W ten wyjątkowy wieczór delektując się wybornym winem musującym Dorato, można było oglądać film będący debiutem reżyserskim Cezarego Pazury pt. „Weekend”.

  Gangsterska komedia, w której udział biorą takie gwiazdy jak Jan Frycz, Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha, Paweł Wilczak czy Olaf Lubaszenko, rozgrywa się w czasie trzech dni składających się na tytułowy weekend.

  Pozytywne emocje, nieskrępowana rozrywka, radość to wartości wspólne dla filmu Cezarego Pazury i marki Dorato, której misją jest podkreślanie ważnych wydarzeń i która chętnie włącza się w tego typu imprezy. W premierze wzięło udział wiele znakomitości ze świata rozrywki i kultury m.in.: Nina Terentiew, Weronika Rosati, Agata i Piotr Rubikowie, Marzena Rogalska, Joanna Brodzik, Radosław Pazura z żona Dorotą Chotecką, Aleksandra Kisio i inni.

  Długo oczekiwany film Cezarego Pazury swoją tematyką idealnie trafia w okres karnawału, jedyny czas w roku, kiedy oddajemy się szaleńczej zabawie. Pazura nie po raz pierwszy zapewnia nam dobrą rozrywkę. W tak przełomowej chwili w życiu Cezarego Pazury nie mogło zabraknąć toastu wzniesionego lampką wina musującego Dorato.

  Po zakończonej projekcji życzeniom nie było końca, a rozbawieni goście do późnych godzin wieczornych delektowali się bąbelkami Dorato.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj