Zakończenie Konkursu – Sesja Marzeń

  fashion

  No i stało się, nasz konkurs pt „Sesja marzeń” z dniem 31 grudnia 2010 r. dobiegł końca. Kto wygra? Retro stylizacja uwięziona w 19 w. w czy może zabłąkana w nowoczesnym świecie lolitka? Na naszej stronie konkursowej możecie poczytać opisy sesji zdjęciowych opublikowane przez uczestniczki konkursu. Trzeba przyznać, że modelki – marzycielki popisały się wyobraźnią. Większość opisów pobudza wyobraźnię, a my… No cóż, musimy wybrać tylko 10 opisów wymarzonej sesji zdjęciowej. Z opisami zapoznają się współpracujący z portalem FashionMedia.pl styliści.

  Przypomnijmy, że brane pod uwagę będą: oryginalność opisu, nazwiska fotografów, stylistów, projektantów, no i uroda modelek. Najważniejsza jest oczywiście wyobraźnia naszych czytelniczek. To właśnie ona może zaprowadzić nasze czytelniczki na szczyty show- biznesu i pomóc zrealizować marzenia o sławie.

  Pierwszą finalistką Konkursu pt. ,,Sesja Marzeń,, została Justyna Pustelnik i jej pomysł na sesję pn: ,,Droga do Duszy,,. Gratulujemy! Kolejne laureatki będziemy poznawać co tydzień.

  Partnerzy Konkursu: Firma ART DESIGN, Hotel THE WESTIN WARSAW
  Partnerzy Medialni: ModaUroda.com, Foto-Fashion.com, MojeCiuchy.pl, DlaStudenta.pl, Orange.pl,

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj