Agnieszka Kawala-Surma – Kolekcja Jesień Zima 2010 – 2011

  Agnieszka Kawala Surma Kolekcja jesień zima 2010 11 101
  Agnieszka Kawala Surma

  „Kolekcja jesień zima 2010/11 pod znaczącym tytułem ”Natural Platinum ” wykonana jest z futer o charakterystycznych zwierzęcych wzorach.

  Struktura futra o długim i krótkim włosie różnego rodzaju motywy zwierzęce w sposób szczególny przyciągają uwagę, dając widzowi poczucie obcowania z drapieżną naturą i delikatnością materiału co potęguje jeszcze bardziej jego zmysłowość.

  Forma i pomysłowość projektantki zaskakują sposobem łączenia tak różnych materiałów, całość projektu jest jednak świetnie przemyślnym pomysłem. Projektantce udało się i tym razem znaleźć złoty środek pomiędzy materiałem, strukturą i kształtem. Całość kolekcji inspirowana jest kinem lat 80/90. Agnieszka interpretuje je w sposób niekonwencjonalny, odzwierciedlając znakomicie w swojej kolekcji tamten czas pokazany w nowoczesny sposób.

  Paleta barw użyta w tej kolekcji przez projektantkę to kolory jesieni; czarny, beż z nutą miedzi i dominującym kolorem popielatym. Dodatki to: paski, naszyjniki brożki tworzące tę niepowtarzalną aurę znaną już z wcześniejszych dokonań Agnieszki Kawala-Surma. „

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj