Dzień sprzątania biurka

  biurko
  Jaki macie porządek w biurku? A może macie w nim bałagan? A może jestem zbyt wścibska?
  No cóż, gdybym to pytanie zadała wczoraj albo tydzień temu, może byłoby to wścibstwo, ale… nie dziś. No bo przecież dziś, czyli 8 stycznia jest Dzień Sprzątania w Biurku. No i… chyba warto mieć w nim porządek. Chociaż niektórzy twierdzą, że bałagan bywa inspirujący.

  Zawartość biurka jest ważna i szczerze mówiąc czasem bywa interesująca (można w nim np. znaleźć zeszłoroczną kanapkę), ale również ważny jest design biurka. Niektórym biurko wydaje się całkiem prostą, praktyczną rzeczą. Tymczasem może ono przybierać całkiem interesujące kształty.

  Jednym z najciekawszych projektów jest biurko francuskiego rzeźbiarza Maurice Calka. Projekt ten powstał w 1969 r. Jak widać na zdjęciu biurko urzeka obłymi kształtami i ciekawą kolorystyką. Swoją stylistyką nawiązuje do trendów architektonicznych lat 60 – tych. Jak na owe czasy jest bardzo nowoczesne. Jednak dzisiaj ma dodatkowy czar – z jednej strony nowoczesne ale jakby przykryte smugą cienia…, takie staroświecko – nowoczesne. A tobie jak się podoba?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj