Moda Męska – Bez dodatków ani rusz

  camel active pas3
  Modne Dodatki

  Zdarza się, że mężczyzna całą swą energię kieruje na dobór poszczególnych elementów ubioru, ale zapomina o dodatkach.

  – To poważny błąd, gdyż to właśnie one nadają ton ogólnemu wizerunkowi – zauważa Ilona Lubicka, stylistka. Okres zimowy bardzo sprzyja inwestycji w modne akcesoria. W tym sezonie są one wręcz nieodzowne. Wśród typowo męskich dodatków nieśmiertelny pozostaje krawat. W tym sezonie występuje on w klasycznej szerokości 8 cm, modnej – 6,5 cm i wąskiej – 4,5 cm.  Dobór wzoru, jak zawsze, powinien odpowiadać okazji i nastrojowi mężczyzny.

  Panowie pragnący uchodzić za eleganckich mogą pokusić się o wybór zestawu złożonego z czapki, rękawiczek i szala. – Wówczas można pobawić się kolorem i wzorem – zachęca stylistka. Najmodniejsze to te wykonane z dzianiny bądź dżerseju. Na mniej zobowiązujące okazje przyda się niezwykle modny w tym sezonie długi szalik, pozwalający wyczarować zabawny, nieco poetycki wizerunek mężczyzny. – Ciekawe zestawienie stylistyczne może stanowić także skórzany pasek ze skórzanymi rękawiczkami – proponuje stylistka. – Ponadto w kwestii pasków warto przyjrzeć się nie tylko modelom biznesowym, ale również mniej zobowiązującym, a więc perforowanym czy elastycznym. Są one teraz szalenie modne.

  Segment galanterii skórzanej obejmuje także torby, które bardzo przydadzą się przy okazji wyjazdów świątecznych, sylwestrowych czy na ferie zimowe. – Dla mężczyzny niezwykle istotna jest funkcjonalność i wygoda ale też „gadżetowe” wykończenia. Również w temacie akcesoriów – twierdzi stylistka. Modele toreb przewidziane na bieżący sezon właśnie takie są. Zawierają wszystko, co mężczyźni cenią najbardziej, a więc sportowego ducha, aktywny styl życia i cechy obieżyświata. A jeśli o podróżach mowa, to nie może się ona obyć bez zegarka na nadgarstku. Te z najnowszych kolekcji łączą tradycję z nowoczesnością, stworzone do zadań specjalnych z myślą o aktywnych mężczyznach.