FashionMedia.pl startuje na Facebook’u

  Facebook

  Drogie Facebook-owiczki i Facebook-owicze! 🙂 Właśnie dzisiaj, w ostatni dzień roku 2010 FashionMedia.pl postanowił zawitać na Facebook’u. Od dziś na Facebook’u będziemy pisać co ciekawego dzieje się na naszym portalu.

  O czym będą nasze krótkie notki na Facebooku? Zamierzamy dzielić się z wami zebranymi informacjami na podstawie komunikatów prasowych nadesłanych przez agencje prasowe oraz firmy PR. Będziemy streszczać i podsumowywać najciekawsze artykuły przygotowywane przez ekspertów od mody, urody, designu, fotografii… Będziemy też oczywiście śledzić najnowsze trendy i publikować relacje z pokazów, prezentacji i targów branżowych podpowiadając gdzie warto pójść. Zamierzamy też organizować mnóstwo sesji zdjęciowych i publikować dużo fantastycznych zdjęć. Będziemy też podpowiadać co jest modne, trendy, jak dbać o wygląd i damy wam mnóstwo inspiracji.

  Odwiedź nas na Facebook.com

  FashionMedia.pl zaprasza na swoje strony osoby zainteresowane modą i modelingiem, stylem życia, reklamą, promocją, fotografią, kreacją, wizerunkiem. Jeśli jesteś początkującą modelką lub dziewczyną spragnioną sławy i rozgłosu lub po prostu bardzo, ale to bardzo interesujesz się modnym stylem życia, poszukujesz nowych trendów, to FashionMedia.pl jest portalem właśnie dla ciebie.

  W portalu FashionMedia.pl możesz promować siebie i swoje zainteresowania. Możesz też poznać mnóstwo ludzi, tworzyć blogi, fora i grupy tematyczne. Jeśli masz firmę – od tego jest nasz serwis, abyś mógł się na nim zareklamować. Możesz dzielić się z naszymi czytelnikami informacjami o swoich usługach poprzez publikowanie komunikatów prasowych i artykułów eksperckich.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj