Świeżość Kolekcji MIDORI

  p D118N 4101.pdf
  MIDORI

  Komfort, odprężenie i funkcjonalność – tak można określić najnowszą kolekcję ASICS MIDORI wiosna/lato 2011. MIDORI to po japońsku zieleń, kolor natury. Linia inspirowana jest świeżą przyrodą, wiosnę można dostrzec w kolorach, materiałach i wzorach. Kolekcja wiosna/lato 2011 została zaprojektowana z myślą o kobietach  i mężczyznach.

  TAIIKU

  Nowy styl obuwia ASICS to TAIIKU. Linia inspirowana jest butami gimnastycznymi Onitsuka Tiger z lat 60’. Ta kolekcja to połączenie piękna z jego praktycznością. Prosty kształt obuwia TAIIKU sprawia, że mieści się on nawet do kobiecej torebki. TAIIKU to ciekawy design, jak również oryginalne kolory. Intensywny fiolet w białe kwiatki oraz białe buty z malutkimi czerwonymi kwiatkami to faktura nowej linii TAIIKU.

  MEXICO 66

  Kolejnym modelem proponowanym przez ASICS MIDORI są buty MEXICO 66. Mamy do wyboru trzy opcje: lekko sprane płótno i szykownie tkany materiał w kolorach natury- drzew, liści i nieba, a także tańsza wersja płótna (tzw. PET) w kolorach mocnej czerwieni, niebieskiego oraz czerni połączonej z bielą.

  Buty te zostały wynalezione w 1966 roku, a już dwa lata później nosili je zawodnicy podczas Olimpiady w Meksyku.

  MEXICO MIDRUNNER

  Nuty ziemi i promienie letniego słońca połączone z grubo tkanym materiałem- to właśnie model MEXICO MIDRUNNER. Bardzo kobiecy i delikatny z akcentami fioletu, różu i miętowej zieleni.

  Ten wyjątkowy model został odnaleziony w archiwach firmy ASICS w japońskim mieście Kobe. Długość do kostki chroni przed ewentualnymi urazami, dzięki czemu często buty te są idealne w takich dyscyplinach jak trójskok, czy skok o tyczce.