Czapki OZOSHI – Górski szyk

    IMGP9140
    OZOSHI

    Na stoku nie tylko dobry sprzęt jest ważny. Równie istotny jest strój. Dobrze dobrana czapka jest ważnym elementem zimowego ubrania. Warto ją spakować na wypad w góry, weekend na stoku, czy też ubrać na zimowe spacery. Proponujemy na zimę 2011 czapki OZOSHI, które łączą w sobie funkcjonalność i oryginalny design.

    Czapki OZOSHI mają klasyczny krój, są wykonane z wełny, która sprawi, że nie zmarzniesz podczas wypadu na snowboard, czy narty. Czapki OZOSHI chronią Twoją głowę przed zimnem i mocnym górskim wiatrem, dzięki temu nie musisz się martwić, że zachorujesz podczas wypadu zimowego. Jednak funkcjonalność to nie jedyna zaleta tego nakrycia głowy.

    Czapki OZOSHI mogą być ważną częścią Twojego wizerunku – tej zimy są hitem sezonu i obowiązkowym dodatkiem do zimowego stroju. Świetnie wykonane, a przy tym bardzo twarzowe wyraźnie nawiązują nadrukami do sportów motorowych. Można je doskonale dobrać do stroju zimowego, ponieważ są dostępne w całej gamie kolorów od białego przez czerwony, zielony, aż po czarny.