PLAYBOY STYCZEŃ 2011 – Co w noworocznym PLAYBOYU?.

  kalendzarz
  Duży kalendarz na nowy rok!

  Najsłynniejsze modelki świata w erotycznych sesjach, m.in. Claudia Schiffer, Eva Herzigová, Stephanie Seymour i Cindy Crawford. Zdjęcia zrobił najsłynniejszy „łowca” supermodelek Marco Glaviano pracuje w Nowym Jorku, który na swoim koncie ma ponad 500 okładkowych sesji dla najsłynniejszych magazynów. To on wykreował całą grupę supermodelek, zresztą sam współtworzył ten socjologiczny fenomen.

  Rozstrzygnięcie konkursu Fotoerotica 2010 i wszystkie nagrodzone prace!

  Miss Bikini Model International 2010 dla PLAYBOYA zrzuciła kostium. Piękna Olga Kamińska z Poznania w zmysłowej sesji.

  Siedmiu najlepiej ubranych Polaków według PLAYBOYA – ranking.

  Kto w 2010 r. był najbardziej stylowy?

  1. Andrzej Chyra

  2. Szymon Majewski

  3. Donald Tusk

  4. Robert Kupisz

  5. Dawid Woliński

  6. Oliwier Janiak

  7. Marcin Prokop

  Uzasadnienie? W styczniowym PLAYBOYU.

  Będą gromy! Wywiad z gen. Sławomirem Petelickim, pierwszym dowódcą jednostki GROM. Takiego generała  jeszcze nie znacie. Ta rozmowa jest ostra jak nóż, który generał nosi przy sobie i ma siłę rażenia serii z kałasznikowa jest piekielnie mocna i trafia do wszystkich. Przygotujcie się na… najlepsze. Oto przedsmak:

  – Sugeruje pan, że Lewinsky była izraelską agentką?

  PETELICKI: Wcale tego nie sugeruję. Zdziwiłbym się, gdyby tak było. […]  Zanim akcja z Lewinsky wyszła na jaw, CIA poinformowało prezydenta, że dziewczyna ma izraelski podsłuch. Ale jemu to nie przeszkadzało.

  PETELICKI: Aby poprawić wizerunek ministra Bogdana Klicha, MON dopuścił się karygodnego ujawnienia tajnej operacji polskich komandosów w Afganistanie. […]. Spowoduje to akcje odwetowe talibów wobec zwykłych żołnierzy, a ministrowi Bogdanowi Klichowi i tak to nie pomoże. Niedawno kilku psychiatrów wysłało do mnie oficjalny list, ażebym przestał obrażać ich zawód, nazywając naszego ministra obrony narodowej – psychiatrą, ponieważ pan Klich nie ukończył tej specjalizacji. Ponadto lekarze uważają, że ma on „syndrom wesołej kukiełki” – jest podobno taka jednostka chorobowa. Mam to na piśmie i nie boję się procesu.

  PETELICKI: Twierdzę, że minister Klich działa na szkodę naszej armii i powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Przede wszystkim za te wszystkie katastrofy. Nie może być tak, że ludzie tracą życie przez czyjeś nieudacznictwo. Nasze wojsko w tej chwili wygląda jak wrak samolotu w Smoleńsku

  PETELICKI: Sam byłem na takiej [czarnej] liście za rządów PiS-u. Była też druga lista z nazwiskami tych, których chcieli aresztować. Sporządzali je Ziobro ze Święczkowskim, który w biurze trzymał broń maszynową.Tak się chłopak obawiał o siebie, że nawet zrobił sobie szyby kuloodporne w oknach wychodzących na dziedziniec MSWiA.

  – PLAYBOY: To wszystko brzmi jak jakieś fantasmagorie, mity…

  PETELICKI Ale to prawda. Macierewicz założył nawet podsłuch Radkowi Sikorskiemu, który w ich rządzie był ministrem obrony. Kiedy Jarosław dowiedział się, że Sikorski od czasu do czasu się ze mną spotyka, wezwał go do siebie i zabronił mu jakichkolwiek kontaktów z  generałem Petelickim. Po pewnym czasie Radek przysłał mi prześmiewczy mail – „Fatwa się skończyła”. W post scriptum dodał: „Panie Antoni, proszę zameldować premierowi o tym ostatecznym dowodzie mojej nielojalności”.

  PETELICKI: Kiedyś rozchorował się konsul generalny (w USA) i na mnie jednorazowo spadł obowiązek zaprowadzenia towarzyszy z Komitetu Centralnego do porno-kina. Nie byłem obeznany i nie wiedziałem, że za kasą można skręcić w lewo lub w prawo. Pomyślałem, że skoro prowadzę lewicę z KC, to trzeba pójść w lewo. Traf chciał, że było to wejście dla gejów. Po paru scenkach towarzysze zaczęli  pytać: „Towarzyszu, a kiedy będą dziewczyny?”.

  Dezerter po latach, czyli rozmowa z Krzysztofem Grabowskim z legendarnej punkrockowej grupy.

  Dezerter gra na punkowej scenie od niemal 30 lat. Ich bębniarz i autor tekstów Krzysztof Grabowski właśnie wydał wspomnienia o losach legendarnego zespołu. Pytamy go, co realnie pozostało z rebelianckiego zamętu polskiego punka, który eksplodował w realiach późnego PRL-u.

  PiS czy PO to dla ciebie żadna alternatywa?

  Grabowski: Niestety tak to jest, że mamy dwie partie, które są dokładnie takie same. W połowie dekady te ugrupowania szły do wyborów ramię w ramię i mia-ły tworzyć wspólny rząd. Konflikt wynikł z powodów ambicjonalnych, drogi rozeszły się, gdy nie mogli się dogadać jak się dzielić stanowiskami. Ich spór moim zdaniem jest sztucznie rozdmuchiwany, po to tylko, żeby mogły sobie odróżnić elektorat. Różnią się głównie image’em

  Diablo Włodarczyk jako model w wyjątkowej sesji. Męska elegancja.

  PROFIL: Eric Cantona
  – legendarny francuski piłkarz, były zawodnik Manchesteru United nawołuje do zniszczenia systemu bankowego. „Wystarczy by 10 mln osób wypłaciło swoje oszczędności”. Piszemy o genialnym szalonym piłkarzu, a w styczniu wchodzi film z nim / o nim „Szukając Eryka”.

  Jak podrywać „na ojca”?
  Autor – znany aktor, współzałożyciel i dyrektor artystyczny Teatru Montownia Rafał Rutkowski
  – zapewnia, że metoda „na ojca” bije na głowę wszelkie znane ludzkości metody podrywu, włączając popularne ostatnio „na przyjaciela z facebooka”, „na szefa castingu” czy „na doradcę kredytowego”. Zatem tatuśku, do dzieła! Zabawny tekst o podrywaniu okraszony rysunkami Marka Raczkowskiego.

  Targi milionerów. Reportaż prosto z Moskwy.

  Motosalon: wszystko co jeździ po śniegu i ma silnik.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj