Opisz nam swoją wymarzoną sesję i… wygraj ją!

  konkurs dla modelek fashionmedia.pl

  Opuszczony dom, kręte, długie schody, zniszczone ściany, stare okna, a w środku ty. Czarno biała sceneria mrocznego domu kontrastuje z czerwienią twojej sukienki…. Wiele razy marzyłaś o podobnej sesji zdjęciowej, ale uznałaś to za szalony pomysł. I wiesz co? Teraz masz szansę zrealizować swoje marzenia! Wystarczy wziąć udział w konkursie „Sesja marzeń” organizowanym przez portal FashionMedia.pl

  Aby wygrać jedną z 10 sesji zdjęciowych, stworzoną przez znakomitych stylistów, świetnych fryzjerów, wizażystów i fotografów, musisz dokładnie opisać na stronie internetowej FashionMedia.pl sesję zdjęciową swoich marzeń.

  Masz czas do 31 grudnia 2010 r. Jeśli nie brakuje ci fantazji, chwytaj w dłoń myszkę i do dzieła! Oczywiście sesja, którą wygrasz będzie inspirowana twoją wizją, którą nam opisałaś. Tapiry, mocny makijaż, lustro ze staroświecką ramą, czarodziejska alejka porośnięta bluszczem… nasi styliści i fotografowie są gotowi wprowadzić w życie twoją najbardziej szaloną wizję. Najciekawszy opis oczywiście wygrywa. Nie musisz być profesjonalną modelką, aby wziąć udział w konkursie.

  Na co zwracamy uwagę? Przede wszystkim na dokładne opisy aranżacji, stylizacji, tytuł sesji zdjęciowej, nazwy marek odzieżowych, nazwiska projektantów, stylistów i fotografów, których wymarzyłaś sobie do swojej sesji. Masz więcej niż jeden pomysł? Żaden problem, możesz dodać dowolną ilość opisów. Wybierzemy 10 najlepszych sesji, które zostaną oczywiście opublikowane w portalu FashionMedia.pl i w innych portalach modowych.

  Zdjęcia z pewnością staną się popularne w sieci i być może obejrzy je ta właściwa osoba…. Sesje zostaną wykonane do końca marca 2011 r.

  Tutaj opisz swoją sesję: http://fashionmedia.pl/groups/casting-modelki-i-fotomodelki/forum/topic/konkurs-pt-sesja-marzen-dodaj-swoja-wymarzona-sesje/

  Partnerzy Konkursu: Firma ART DESIGN, Hotel THE WESTIN WARSAW

  Partnerzy Medialni: ModaUroda.com, Foto-Fashion.com, MojeCiuchy.pl, DlaStudenta.pl, Orange.pl,

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj