Zimowy lookbook HOUSE

  HOUSE
  HOUSE

  HOUSE przygotował kolejny zimowy lookbook, zawierający tym razem zimowe inspiracje. Przedstawia stylizacje, które idealnie oddają esencję zimowego houseowego looku.

  House’owy lookbook kolejny raz w fotograficznej odsłonie inspiruje i zaraża zimowym stylem. W zimowej wersji wydawałoby się nieco mroczny, spokojny lecz nie pozbawiony charakterystycznej dla siebie dynamiki. Znajdziemy w nim charakterystyczne dla HOUSE’a odważne zestawienia wzorów – jak „koronkowe” jeansy w towarzystwie kurtki w pepitkę i koszuli w drobną kratkę. Z ciągłym upodobaniem HOUSE łączy również fasony – zestawiając wytarte jeansowe rurki z lekko oversize’ową marynarką z podwiniętymi rękawami. Są też prawdziwie karnawałowe stylizacje, w których, oczywiście, też liczą się kontrasty – jak drapieżne, punkrockowe połączenie małej czarnej z kwiatowym deseniem na legginsach i ciężkimi, rockowymi butami.

  Męska część lookbooka to przede wszystkim wytarty jeans, w towarzystwie – obszernych, mięsistych swetrów, koszul w drobną kratkę, skórzanych kurtek, t-shirtów z odważnymi nadrukami lub całkiem niewinnie wyglądających polo w wersji eleganckiej (ale z przymrużeniem oka). Uważny obserwator mody z łatwością dostrzeże też nieprzypadkowo wkomponowane detale – skórzane paski, czapki i oczywiście buty – lżejsze i sportowe lub ciężkie, wysokie i sznurowane, jak na porę roku przystało.

  Ubrania z zimowej kolekcji dostępne w salonach HOUSE.