Kalendarz charytatywny na rzecz Białostockiego Domu Dziecka

  Kalendarz charytatywny
  Kalendarz charytatywny HAKATE

  Agencja Reklamowa HAKATE wpadła na pomysł przeprowadzenia wyjątkowych sesji zdjęciowych w szczególnych miejscach w Białymstoku, z dwunastoma ekskluzywnymi samochodami, w towarzystwie najpiękniejszych kobiet z naszego województwa.

  Najlepsze zdjęcia posłużyły do stworzenia kalendarza, z którego całkowity dochód ze sprzedaży wraz z zebranymi funduszami, zostanie przekazany na cele charytatywne to jest zakup szeregu potrzebnych rzeczy do Domu Dziecka nr 2 im. Ireny Białówny w Białymstoku.

  Biznesmeni z Podlasia wyrazili chęć uczestniczenia w tym projekcie użyczając chętnie swoich luksusowych aut, które będziemy mogli oglądać na fotografiach. W kalendarzu znalazły się wyjątkowe modele samochodów sportowych oraz aut zabytkowych.

  Do akcji zaproszone zostały dziewczyny, które pracują jako modelki nie tylko w Polsce ale i za granicą, a niektóre z nich zajęły również czołowe miejsca w  konkursach  Miss.

  Stylizacją oraz wizażem zajęła się znana wizażystka Marta Gąska, o fryzury zadbała mistrzyni nożyczek Emilika Dyrynda

  Fotografowie: Maciej Dworzański, Wiola Chlistowska, Marta Makarewicz

  Sponsorzy: Podlaski Klaster bielizny – www.spkb.com.pl, Ava, Axami, Gaia, Gorteks, Kinga, Kontri, Kostar, Mat, Mada, hakatemodels.com

  Partnerzy: Moto Retro, Atelier Hair Beauty Fashion, Stylish School, drukarnia Hot Art, MZGraf, Dom Książki Białystok.

  Podziękowania: Maciej Biernacki – polityk, Robert Smolarczyk, Kasia Łucjanek, Marcin Kondzior, Przemek Zaczek, Straż Miejska Białystok.

  Kalendarz dostępny jest od 6 grudnia w księgarniach Domu Książki w Białymstoku.

  Bez tytułu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj