Bajkowy prezent na magiczne święta czyli Alicja po drugiej stronie lustra

  Baba Studio 5
  trendsetterka.com

  Butik trendsetterka.com znany jest z tego, że sprowadza do Polski ręcznie robione torebki i akcesoria, które powstają w różnych miejscach świata. Tym razem nadszedł czas na sąsiadów z Czech. Pod marką Baba Studio ukryło się dwóch projektantów: Irlandka Karen Mahony oraz Ukrainiec Alex Ukolov. W swoim atelier w czeskiej Pradze tworzą bajkowy świat kolorowych toreb niczym ze świata „Alicji po drugiej stronie lustra”.

  Hitem tego sezonu są torebki z oryginalnymi, niemal magicznymi nadrukami. Wiktoriańskie ilustracje autorstwa Arthura Rackhama podochodzą z książki „Alicja w Krainie Czarów” wydanej w 1907 r. Torebki charakteryzuje trwały nadruk z żywymi kolorami. Występują w dwóch wariantach: mini i maxi.

  Górna część i tył małych form wykonana jest z czystego jedwabiu. Torebki są nie tylko bajkowo piękne ale także praktyczne ponieważ posiadają dwie kieszenie na suwak, u góry i z boku torebki oraz regulowany pasek.
  Są niesamowicie dziewczęce i nadają romantycznego looku.

  Większe torebki to wariant na ramię, idealny np. na laptopa. Nie sposób przejść obok nich obojętnie! Uszyte są z wysokiej jakości, usztywnionej czarnej bawełny, dzięki czemu nie deformują się i zachowują pierwotny kształt. Można je nosić na trzy sposoby: na krzyż z wydłużonym paskiem, na ramieniu (po skróceniu paska) oraz na plecach, po przełożeniu paska przez metalowy uchwyt.

  Alicja i jej świat na torebkach produktu Baba Studio z pewnością Was oczarują.