Największe święto mody i design nareszcie w Gdyni!

  Bilioneurobab

  Chcąc rozszerzyć zasięg wydarzenia, jako lokalizację pierwszej imprezy organizowanej poza Warszawą wybraliśmy Gdynię.

  Zapraszamy na Świąteczną Edycję Bilioneurobab i pokaz mody Michała Starosta

  17-18 grudnia Pomorski Park naukowo – Techniczny przy Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

  Już 17 grudnia,  na mieszkańców Trójmiasta czeka wyjątkowy świąteczny pokaz mody wieczorowej Michała Starosta. Jako jeden z czołowych projektantów tworzy dla kobiet subtelnych i świadomych siebie, odkrywając w nich to, co najpiękniejsze. Szyje kostiumy teatralne, stroje sceniczne i suknie balowe. Współpracuje z artystami scen muzycznych i klubowych, a także BBC i CNN.

  Nie przegap kolekcji ponad 50 najlepszych projektantów FASHION i DESIGN!

  18 grudnia, z nowymi kolekcjami powrócą ulubieni projektanci: Michał Starost, Viola Śpiechowicz, Femini, Leo Lazzi, Ania Drabczyńska, Sweet & Deadly Shoes, Purol Design, Rina Cossak, S&A,  Słoma & Trymbulak, Agnieszka Gruszka, Free Form, Jacek Ostrowski, Grzywnowicz & Węgiel, S.T.A.M.P.S., GOSHICO, Łucja Wojtała, La Fabric, MOPSDESIGN, AT Design, DESART, Mebella i wielu innych.

  Świąteczna edycja BEB przyniesie dużo niespodzianek. Zakupy umilą m.in. warsztaty świąteczne, relaksujące masaże wykonane przez profesjonalnych masażystów Put&Rub i pokazy makijażu sylwestrowego Rouge Bunny Rouge. O podniebienie gości zadba marka Wedel.

  Po polowaniu zapraszamy na szalone After Party w najmodniejszym klubie – Unique.

  Sprawdź świąteczną ofertę kart platynowych i przyłącz się do ekskluzywnego klubu Bilioneurobab. Nie przegap znakomitej okazji do wielkich zakupów i zaproś bliskich do świata świetnej zabawy, najlepszych marek i promocyjnych cen (do 70% niższych).

  Przygotuj się na świąteczne polowanie i zarejestruj się na stronie: www.bilioneurobab.pl

  Nie czekaj na kolejne edycje Bilioneurobab!

  Już teraz masz nieograniczony dostęp do ekskluzywnych i designerskich produktów po specjalnych cenach do 70% niższych w BEBclub – ekskluzywnej platformie shoppingowej – tylko dla klubowiczów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi projektantami i markami. BEBclub to gwarancja najwyższej jakości oraz najatrakcyjniejszych cen.

  Kto pierwszy, ten lepszy – pełna oferta sprzedawanych przez nas towarów jest dostępna jedynie na początku sprzedaży kolekcji. Nie daj się wyprzedzić! Dopilnuj żeby wcześniej się zalogować na www.bebclub.pl i odwiedzać nas każdego dnia.

  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.bebclub.pl

  Życzymy udanych zakupów!