House of Art Design – nowy, ekskluzywny salon łazienek

  House of Art Design 3
  House of Art Design

  Oferta nowego showroomu zainteresuje wymagających klientów, poszukujących produktów wyposażenia wnętrz najwyższej jakości. W salonie House of Art Design będą je mogli obejrzeć w spokoju, korzystając z porad fachowego doradcy.

  Na początku grudnia, na ulicy Bartyckiej otwarty zostanie nowy, ekskluzywny salon łazienek House of Art Design. Oferta salonu skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców zainteresowanych urządzaniem domu – klientów indywidualnych, klientów współpracujących z projektantami oraz samych projektantów. Znakiem rozpoznawczym House of Art Design będzie niespotykana, awangardowa architektura wnętrza. Klientom nowego salonu doradzać będą sprzedawcy przeszkoleni w obsłudze programów do wizualizacji łazienek. Oprócz produktów znajdujących się aktualnie w ofercie salonu, w House of Art Design będzie można również kupić produkty z oferty Galerii Art Design w Wilanowie, dostępnej do tej pory jedynie architektom wnętrz.

  Otwarcie House of Art Design zbiega się z obchodami jubileuszu firmy Art Design i jest jednocześnie swoistym powrotem jej założycieli, specjalistów od wyposażenia łazienek, do własnych korzeni. 10 lat temu zapragnęli oni w unikalny i luksusowy sposób zaoferować klientom wszystkie produkty niezbędne do urządzenia eleganckiej łazienki,  a nawet całego domu. Chcąc się wyróżnić, stworzyli koncept z pogranicza sztuki i designu. Z połączenia tych dwóch jakości powstała firma Art Design i jej pierwszy salon – galeria Art Design w Wilanowie, prezentująca nowe trendy, które wyznaczają kierunki rozwoju sztuki projektowania wnętrz.

  Galeria Art Design to miejsce o niezwykłym charakterze, niepodobne do innych. Wnętrze eleganckiej willi w warszawskim Wilanowie zaaranżowano zgodnie z hasłem „do tego należy dążyć”. Na początku, galeria była znana jedynie osobom z branży. Funkcjonowała bez szyldu, reklamy, zamknięta na klucz. Nie przeszkodziło jej to zgromadzić licznego grona zadowolonych klientów. Obecnie wciąż kusi tajemniczością. Można się do niej wybrać jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty i w towarzystwie architekta wnętrz, zatrudnionego indywidualnie lub jednego ze 150 stale współpracujących z galerią. Całe wnętrze galerii jest wówczas dostępne tylko niewielkiej grupie odwiedzających, co zapewnia im możliwość obejrzenia w spokoju wystawionej oferty mebli, parkietów, drzwi, wyposażenia łazienek, czy też oświetlenia oraz omówienia z projektantem jego propozycji. W Galerii Art Design znajdują się także próbki, wzorniki i katalogi, które, dzięki podpowiedziom architekta, staną się niewyczerpanym źródłem inspiracji.

  Nowopowstały salon House of Art Design będzie, w przeciwieństwie do Galerii funkcjonującej od lat z dużym powodzeniem, miejscem otwartym, dostępnym szerszej grupie klientów. Zgodnie z nazwą, salon będzie prezentować eleganckie wnętrza, godne miana domu sztuki i wzornictwa.

  Firma Art Design zastała założona w 2000 roku. Obecnie współpracuje bezpośrednio z ponad 400 najlepszymi producentami z Europy, m.in.: Atlas Concorde, Dornbracht, Hansgrohe, Huppe, Kaldewei czy Villeroy & Boch. Do tej pory zrealizowała marzenia o nowym domu ponad 7000 klientów oraz wizje artystyczne ponad 350 projektantów i architektów wnętrz. Klientom oferuje szeroką gamę najwyższej jakości produktów, architektom – niezbędne w pracy materiały, wiedzę, szkolenia, wyjazdy na targi, wernisaże i pokazy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj