Olaf Kasperski – Lexus Fashion Awards

  Olaf Kasperskiuren był Lady Gagąg
  Olaf Kasperski

  Olaf Kasperski, projektant mody i stylista. Moda stanowi dla niego niekończące się źródło inspiracji.

  Kolekcja „Gdyby Yves Saint Laurent był Lady Gagą…”

  Jak połączyć przeszłość z przyszłością? Z jednym projektant kojarzy Yves Saint Laurenta, a  z drugim Lady Gagę. Jego kolekcja łączy melancholie przeszłości, stylistykę retro z nowoczesnością form i cięć. Obecnie moda czerpie garściami ze wszystkich dekad, wybiera to co najlepsze z każdej i łączy w jedno. Projektant starał się aby taka właśnie była kolekcja.

  Prezentowane kreacje:

  Kreacja wieczorowa:  Długa, taliowana, dopasowana sukienia z lekkim trenem. Przez całą długość sukienki przechodzi falbana, pełniącą jednocześnie formę szelki. Kreacja uszyta z satyny z jedwabiem i z domieszką lycry. Gorset sukni  bez ramiączek wykończono czarną koronką. Projektant chciał aby suknia, z jednej strony była klasyczna i elegancka w stylu alta moda, a jednocześnie zaskakiwała odważnym krojem i podejściem do tematu kreacji wieczorowych.

  Kreacja casual: Krótka sukienka koktajlowa, składająca się z dwóch mocno ze sobą powiązanych elementów – ołówkowej spódnicy i gorsetowej góry. Projektant wyszedł od tematu odsłaniania bielizny, przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji. Materiał: satyna z jedwabiem.

  Obydwie kreacje to propozycja dla kobiet, które cenią klasykę w nowym wydaniu.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj