Shockuj na kortach tenisowych!

  Shock Absorber Racket
  Shock Absorber Racket

  Kolejna odsłona najlepszych sportowych biustonoszy Shock Absorber. Tym razem dla fanek tenisa, squash’a i badmintona. Marka Shock Absorber znowu szokuje najnowszym modelem biustonosza Shock Absorber Racket. To kolejny ich przełom na rynku bielizny sportowej.

  Shock Absorber, jako najlepszy producent biustonoszy z przeznaczeniem rozpoczął kolejną kampanię popierającą zdrowe uprawianie sportu. Biustonosze przystosowane są specjalnie dla osób lubiących spędzić czas na kortach. Shock Absorber Racket koncentruje się na wsparciu biustu podczas gry rakietą.

  Dzięki zastosowanej formule Dynamic – M gracze squash’a, badmintona, czy też tenisa będą mogli w pełni skoncentrować się na treningu i nie martwić się o bezpieczeństwo piersi.

  Shock Absorber Racket sprawia, że ruch poprzeczny piersi podczas odbijania rakiety zmniejsza się. Natomiast wykorzystana w tym modelu biustonosza nowoczesna technologia i pasek poślizgu  pozwalają na większą swobodę ruchu rąk podczas gry. Wyniki przeprowadzonych badań wykazują, że Shock Absorber Racket doskonale utrzymuje piersi i zmniejsza ich ruch, aż o 78%. Dzięki czemu podczas treningu biust nie jest narażony na niebezpieczne urazy.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj